Gå til hovedindhold

HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 Watt

Pris fra 1.333 krtil 2.331 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 998 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.158 kr 29. apr.

Sammenlign priser på HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 Watt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1333 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP USB-C/A Universal Dock G2 USB-C Dockingstation
1.333 kr
Til butik
HP USB-C/A Universal Dock G2 USB-C Dockingstation billede

Produktinformation

HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 watt - Europa

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5TW13AA#ABB
EAN: 0193905208715
Varenr.: 994922287
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 Watt
1.406 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP USB-C/A Universal Dock G2 - USB-C - 1-Port HDMI - 2-Port DP
1.413 kr
Til butik
HP USB-C/A Universal Dock G2 - USB-C - 1-Port HDMI - 2-Port DP billede

Produktinformation

Dockingstation der giver enkeltkabel-tilslutning fra USB-A- og USB-C-bærbare til eksterne skærme, periferiudstyr og kablede netværk ved hjælp af DisplayLink-teknologi; velegnet til fagfolk, der har brug for hurtig opsætning, bred kompatibilitet og fleksible skærmløsninger. Type: USB-C Video: HDMI og 2 × DP USB: 4 × SuperSpeed USB 3.0 Netværk: Gigabit Ethernet Strøm: 100 Watt adapter Tilbyder en kompakt løsning til at tilslutte flere skærme, kablet netværk og USB-enheder via ét kabel, forenkler arbejdsstationopsætning og reducerer kabelfloke samtidig med at bærbare holdes opladet og online i dagligt brug.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Dockingstation
Artikel nr.: 5TW13AA#ABB
EAN: 0193905208715
Varenr.: 2798284
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HP USB-C/A Universal Dock G2 Dockingstation
1.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Usb-c/a Universal Dock G2 Usb-c 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP USB-C/A Universal Dock G2 USB-C Dockingstation
1.559 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP USB-C/A Universal Dock G2 Dockingstation
-39%2.331 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.333 kr1.333 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.406 kr1.406 krKøb
3Proshop DK1.413 kr1.413 krKøb
4COMTEK1.499 kr1.499 krKøb
5Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
6Ultrashop1.559 kr1.559 krKøb
7Teknikproffset DK2.331 kr2.390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 Watt

PriceData har fulgt prisen på HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 Watt i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.033 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.179 kr.

Den nuværende pris på 1.333 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for HP USB-C/A Universal Dock G2 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE - 100 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.333 kr66 kr (5%)
28. maj 20261.267 kr108 kr (9%)
27. maj 20261.159 kr108 kr (9%)
24. maj 20261.267 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.264 kr12 kr (1%)
16. maj 20261.252 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.243 kr84 kr (7%)
30. apr. 20261.159 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.158 kr1 kr (0%)
28. mar. 20261.159 kr89 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret