Gå til hovedindhold

HP | USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 100 Watt - Europa - Sort

Pris fra 1.049 krtil 1.299 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 11. apr.

Sammenlign priser på HP | USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 100 Watt - Europa - Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP USB-C Dock G5 USB-C Dockingstation
1.049 kr
Til butik
HP USB-C Dock G5 USB-C Dockingstation billede

Produktinformation

HP USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - 1GbE - 100 watt - Europa

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5TW10AA#ABB
EAN: 0193905208531
Varenr.: 994922288
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP | USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 100 Watt - Europa - Sort
1.095 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP USB-C Dock G5 - USB-C - 4-Port USB 3.0 - 100W
1.106 kr
Til butik
HP USB-C Dock G5 - USB-C - 4-Port USB 3.0 - 100W billede

Produktinformation

Dockingstation der udvider USB-C bærbar computers tilslutningsmuligheder til eksterne skærme, kablet netværk, lyd og strømforsynede USB-enheder, designet til brugere der har brug for en kompakt skrivebordshub til enkel kabelforbindelse og flere perifere enheder. Grænseflade: USB-C USB-porte: 4 x Powered USB 3.0 Videoudgange: 2 x DisplayPort, 1 x HDMI Netværk: Gigabit Ethernet Strøm: 100 Watt strømforsyningsadapter medfølger Medfølger: Strømkabel og 1 m USB-C kabel Samler strøm, skærm og netværksforbindelser i en lille enhed, så bærbare kan dockes hurtigt og perifere enheder forbliver tilsluttet til daglig produktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Dockingstation
Artikel nr.: 5TW10AA#ABB
EAN: 0193905208531
Varenr.: 2807029
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP USB-C Dock G5
-79%1.177 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dockingstation USB-C - HP USB-C Dock G5
-6%1.179 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HP USB-C Dock G5 Dockingstation
1.195 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dockingstation USB-C - HP USB-C Dock G5
-6%1.199 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Usb-c Dock G5 Usb-c 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP USB-C Dock G5 USB-C Dockingstation
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP | USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 100 Watt - Europa - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP | USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 100 Watt - Europa - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.049 kr1.049 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.095 kr1.095 krKøb
3Proshop DK1.106 kr1.106 krKøb
4Teknikproffset DK1.177 kr1.236 krKøb
5Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
6COMTEK1.195 kr1.195 krKøb
7Vivas DK1.199 kr1.278 krKøb
8Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
9Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP | USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 100 Watt - Europa - Sort

PriceData har fulgt prisen på HP | USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 100 Watt - Europa - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 966 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 886 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er 18% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for HP | USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 100 Watt - Europa - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for HP | USB-C Dock G5 - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 100 Watt - Europa - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.049 kr250 kr (31%)
11. apr. 2026799 kr167 kr (17%)
9. apr. 2026966 kr11 kr (1%)
8. apr. 2026955 kr17 kr (2%)
5. apr. 2026938 kr50 kr (6%)
3. apr. 2026888 kr29 kr (3%)
2. apr. 2026917 kr21 kr (2%)
1. apr. 2026938 kr49 kr (6%)
21. mar. 2026889 kr30 kr (3%)
20. mar. 2026859 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret