Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4)

Pris fra 398 krtil 469 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (15% besparelse)

Sammenlign priser på HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 398 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4)
398 kr
Til butik
HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4) billede

Produktinformation

106 micron, Rulle (61 cm x 45,7 m), 80 g/m², 1 rulle(r) bond-papir (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: A6DE8A
EAN: 0848412028522
Varenr.: 3406409
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Universal Bond-papir Rulle (61 cm x 45,7 m) 1rulle(r)
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK398 kr437 krKøb
2CompuMail DK469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4)

PriceData har fulgt prisen på HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 397 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 404 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 399 kr.

Den nuværende pris på 398 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for HP Universal - bond paper - 1 roll(s) - Roll (61 cm x 45.7 m) - 80 g/m² (pack of 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 2026398 kr1 kr (0%)
7. dec. 2025397 kr7 kr (2%)
5. dec. 2025404 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret