Gå til hovedindhold

Cisco HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå

CiscoNetværkskablerEAN: 0889728085502
Pris fra 1.595 krtil 1.899 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 304 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 887 kr 22. apr.

Sammenlign priser på HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1595 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cisco stacking cable - 1 m - 1m
1.595 kr
Til butik
Cisco stacking cable - 1 m - 1m billede

Produktinformation

Stacking-kabel, for Catalyst 9200, 9200L

Produktspecifikationer

Mærke: Cisco
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: STACK-T4-1M=
EAN: 0889728085502
Varenr.: 3389376
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cisco Stacking-kabel 1m
1.744 kr
Til butik
Cisco Stacking-kabel 1m billede

Produktinformation

1 m længde holder stakkede switches tæt for ryddelige racklayouts Han til han-ender muliggør enkel plug-and-play-stakning Understøtter InfiniBand til effektive switch-forbindelser med lav latenstid Robuste stik og sort/grå finish gør kabelhåndtering enklere Sælges som én enhed, nem at holde styr på i lagerbeholdningen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cisco
Kategori: Øvrigt tilbehør switche
Artikel nr.: STACK-T4-1M=
EAN: 0889728085502
Varenr.: 5011148203
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå
1.899 kr
Til butik
HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå billede

Produktinformation

Stabilt InfiniBand/optisk kabel til professionelle forbindelserHP STACK-T4-1M er et kompakt højtydende kabel på 1 m, designet til sikre og stabile dataforbindelser. Med InfiniBand-understøttelse og hanstik i begge ender er det velegnet, når du har brug for en kort, pålidelig patch mellem kompatible enheder i serverrum, netværk eller avancerede opsætninger.Praktisk længde og robust udførselDen korte længde minimerer kabelrod og signalveje, mens den sort/grå finish giver et rent, professionelt look. Leveres som ét stk. og er let at håndtere i trange rackmiljøer.Type: InfiniBand/optisk kabelLængde: 1 mFarve: Sort, gråStik 1: HanStik 2: HanPakkens vægt: 0,5 kgAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Ladekabler og Kabelholdere
Vægt: 0.99g
EAN: 0889728085502
Varenr.: 2182221

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.595 kr1.595 krKøb
2Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå

PriceData har fulgt prisen på HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 863 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 980 kr.

Den nuværende pris på 1.595 kr er 63% over normalprisen. Prisen er steget 73% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for HP STACK-T4-1M - InfiniBand/optisk kabel 1 m - sort/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.595 kr189 kr (13%)
30. maj 20261.406 kr172 kr (14%)
28. maj 20261.234 kr317 kr (35%)
27. maj 2026917 kr6 kr (1%)
25. maj 2026923 kr5 kr (1%)
24. maj 2026918 kr7 kr (1%)
23. maj 2026925 kr7 kr (1%)
22. maj 2026932 kr10 kr (1%)
20. maj 2026922 kr7 kr (1%)
18. maj 2026929 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret