Gå til hovedindhold

HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander)

HPEAN: 0198990299327
Pris fra 8.714 krtil 9.749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.035 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.601 kr 18. apr.

Sammenlign priser på HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8714 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Series 5 Pro DQHD - 549pm 49" 49" VA VA 5120 x 1440 (UltraWide) 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz 165 Hz
8.714 kr
Til butik
HP Series 5 Pro DQHD - 549pm 49" 49" VA VA 5120 x 1440 (UltraWide) 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz 165 Hz billede

Produktinformation

HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49" - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B7GV8AA#ABB
EAN: 0198990299327
Varenr.: 1003851408
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" HP 549pm - 5120x1440 - 165Hz - VA
8.831 kr
Til butik
49" HP 549pm - 5120x1440 - 165Hz - VA billede

Produktinformation

HP 549pm Series 5 Pro buet monitor er skabt til fokuseret produktivitet, multitasking og tydeligt samarbejde på et ultrabredt arbejdsområde, med VA-kontrast for dybere sortniveauer. Størrelse: 49" Opløsning: 5120 x 1440 Opdateringsfrekvens: 165Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C Særlige funktioner: Buet display; IR-kamera; USB 3.2 Gen 1 hub; Indbygget Ethernet; Blændfri belægning Det brede format og den fleksible ergonomi gør det lettere at håndtere komplekse layouts komfortabelt, mens moderne tilslutninger og integrerede funktioner giver et mere ryddeligt skrivebord.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: B7GV8AA#ABB
EAN: 0198990299327
Varenr.: 3436249
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander)
9.278 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Series 5 Pro 549pm Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 165hz
9.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.714 kr8.714 krKøb
2Proshop DK8.831 kr8.831 krKøb
3CS MEGASTORE DK9.278 kr9.347 krKøb
4Dustin DK9.749 kr9.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander)

PriceData har fulgt prisen på HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander) i 118 dage. Laveste pris i perioden er 8.601 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 9.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.083 kr.

Den nuværende pris på 8.714 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for HP 549pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv (stander) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20268.714 kr117 kr (1%)
2. jun. 20268.831 kr98 kr (1%)
27. maj 20268.929 kr238 kr (3%)
19. maj 20268.691 kr194 kr (2%)
15. maj 20268.885 kr3 kr (0%)
13. maj 20268.888 kr76 kr (1%)
10. maj 20268.964 kr5 kr (0%)
9. maj 20268.969 kr2 kr (0%)
8. maj 20268.967 kr59 kr (1%)
7. maj 20268.908 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret