Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6 - grå, grøn

Hewlett-PackardCamping og vandretureEAN: 0197192487617
Pris fra 63 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6 - grå, grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Rygsæk 15.6" PE-skum 100 % polyester Grå Grøn
63 kr
Til butik
HP Rygsæk 15.6" PE-skum 100 % polyester Grå Grøn billede

Produktinformation

HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6" - grå, grøn

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7J595AA
EAN: 0197192487617
Varenr.: 1001319092
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rygsæk til bærbar 15,6" - HP Campus - grå/grøn
-56%79 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rygsæk til bærbar 15,6" - HP Campus - grå/grøn billede

Produktinformation

HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6" - grå, grønGenereltBærerem: Vognremskulder bære stroppertopbærehåndtagBredde: 29.5 cmDybde: 18.5 cmEgenskaber: Regndækkepunkteringssikkerpolstret skulderstroppolstret rygluftnet-polstret bagsidepolstret lommerullebordsgennemløblåsbar lynlåsEkstra rum: Dokumentertilbehørslommehurtigadgangslommepolstret laptoprum2 x vandflaske lommeFarve: Grå, grønForingsmateriale: 100 % polyesterForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 29.5 cm x 28.5 cm x 43.5 cm / 500 gHøjde: 43.5 cmKapacitet: 17 literLukketype: LynlåsNotebook-kompatibilitet: 15.6"Produktmateriale: 100 % polyester, PE-skumProdukttype: Rygsæk til notebookVægt: 490 gProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 1 år...

Produktspecifikationer

Kategori: Friluftsudstyr
Vægt: 0.51g
EAN: 0197192487617
Varenr.: 1968558
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6 - grå, grøn
86 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Rygsæk 15.6 PE-skum 100 % polyester Grå Grøn
89 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rygsæk til bærbar 15,6" - HP Campus - grå/grøn
-50%99 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6 - grå, grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6 - grå, grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK63 kr63 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3CS MEGASTORE DK86 kr125 krKøb
4Ultrashop89 kr89 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6 - grå, grøn

PriceData har fulgt prisen på HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6 - grå, grøn i 179 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6 - grå, grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HP - Campus - rygsæk til notebook - 15.6 - grå, grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202663 kr4 kr (6%)
22. maj 202667 kr2 kr (3%)
15. maj 202669 kr3 kr (4%)
8. maj 202672 kr2 kr (3%)
30. apr. 202674 kr3 kr (4%)
24. apr. 202677 kr2 kr (3%)
17. apr. 202679 kr3 kr (4%)
10. apr. 202682 kr32 kr (28%)
9. apr. 2026114 kr22 kr (24%)
3. apr. 202692 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret