Gå til hovedindhold

HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Hylster 14" Polyester Sort

HPHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 0195908300946
Pris fra 162 krtil 259 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Hylster 14" Polyester Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Renew Hylster 14.1" Sort
162 kr
Til butik
HP Renew Hylster 14.1" Sort billede

Produktinformation

HP Renew Business - Hylster til notebook - 14.1"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3E2U7AA
EAN: 0195908300946
Varenr.: 999225576
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Renew Business - 14" - Sleeve
164 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Renew Business Laptop Sleeve 14.1 tommer Polyester Sort
224 kr
Til butik
Hp Renew Business Laptop Sleeve 14.1 tommer Polyester Sort billede

Produktinformation

Slank 22 mm profil passer til de fleste 14,1"-bærbare computere, kan lægges i dokumentmapper Vandafvisende polyester beskytter enheden mod let regn og spild Forlomme med lynlås holder oplader og tilbehør organiseret og lige ved hånden Letvægtsdesign på 320 g gør daglig pendling og hot-desking lettere Pakket med genanvendt plast og plast på vej til havet, hjælper med at reducere affald...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tasker
Artikel nr.: 3E2U7AA
EAN: 0195908300946
Varenr.: 5011260063
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 14.1-inch Laptop Sleeve
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Hylster 14" Polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Hylster 14" Polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2Proshop DK164 kr203 krKøb
3Dustin DK224 kr310,25 krKøb
4Ultrashop259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Hylster 14" Polyester Sort

PriceData har fulgt prisen på HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Hylster 14" Polyester Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Hylster 14" Polyester Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Hylster 14" Polyester Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026162 kr18 kr (10%)
20. maj 2026180 kr1 kr (1%)
17. maj 2026179 kr4 kr (2%)
16. maj 2026183 kr1 kr (1%)
7. maj 2026184 kr4 kr (2%)
6. maj 2026180 kr1 kr (1%)
3. maj 2026179 kr1 kr (1%)
2. maj 2026180 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026182 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026184 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret