Gå til hovedindhold

HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop Pavilion x360 Laptop

HPComputer – tilbehørEAN: 0194850725500
Pris fra 355 krtil 669 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 314 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 1. jun.

Sammenlign priser på HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop Pavilion x360 Laptop og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 355 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Rechargeable Tilt Pen Grå Digitalpen
355 kr
Til butik
HP Rechargeable Tilt Pen Grå Digitalpen billede

Produktinformation

HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop; Pavilion x360 Laptop; Spectre x360 Laptop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3J122AA#ABB
EAN: 0194850725500
Varenr.: 996030423
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop Pavilion x360 Laptop
399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - Grå
431 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stylus pen - HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen, sort
509 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stylus pen - HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen, sort
529 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Rechargeable Mpp 2.0 Tilt Pen
669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop Pavilion x360 Laptop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop Pavilion x360 Laptop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK355 kr355 krKøb
2CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
3Proshop DK431 kr470 krKøb
4Boligcenter DK509 kr509 krKøb
5Vivas DK529 kr608 krKøb
6Ultrashop669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop Pavilion x360 Laptop

PriceData har fulgt prisen på HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop Pavilion x360 Laptop i 140 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 718 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 430 kr.

Den nuværende pris på 355 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop Pavilion x360 Laptop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for HP Rechargeable Tilt Pen - Digitalpen - trækulsgrå - for ENVY x360 Laptop Pavilion x360 Laptop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026355 kr6 kr (2%)
1. jun. 2026349 kr6 kr (2%)
30. maj 2026355 kr4 kr (1%)
29. maj 2026359 kr1 kr (0%)
28. maj 2026358 kr7 kr (2%)
27. maj 2026365 kr3 kr (1%)
26. maj 2026368 kr3 kr (1%)
25. maj 2026371 kr12 kr (3%)
23. maj 2026383 kr3 kr (1%)
21. maj 2026386 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret