Gå til hovedindhold

HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro

HPIsenkramEAN: 0199251693274
Pris fra 9.377 krtil 12.498,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.121,75 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9377 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro
9.377 kr
Til butik
HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro billede

Produktinformation

HP ProDesk 4 G1i AI Mini desktop-PC til moderne arbejdspladser, hvor ydeevne, sikkerhed og fleksibel udrulning er vigtigt. Bygget omkring en Intel-processor med integreret NPU hjælper den med at håndtere daglige produktivitetsopgaver effektivt og understøtter administrationsfunktioner i enterprise-klassen. Det kompakte design passer nemt ind i pladsbegrænsede miljøer og forenklede installationer. Processor: Intel Core Ultra 7 265T (op til 5.3 GHz) NPU: 13 TOPS Hukommelse: 16 GB RAM Lagring: 512 GB SSD (NVMe) Grafik: Intel Graphics Netværk: Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 Operativsystem: Windows 11 Pro Platformfunktioner: vPro Enterprise Velegnet til virksomheder, der har brug for en pålidelig, kompakt pc til daglige kontoropgaver og sikker IT-drift. Afbalanceret hardware og tilslutningsmuligheder gør det lettere at udrulle til teams og samtidig holde ydeevnen stabil i krævende erhvervsmiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationaer PC Mac
Artikel nr.: B6YZ9ET#UUW
EAN: 0199251693274
Varenr.: 3390332
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ProDesk 4 Mini G1i Mini PC Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro
9.544 kr
Til butik
HP ProDesk 4 Mini G1i Mini PC Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ProDesk 4 G1i AI - AI PC - mini Core Ultra 7 265T / op til 5.3 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - jack sort - Smart Buy - med HP Carbon Neutral Computing Services - Dør-til-dør service til stationære computere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B6YZ9ET#UUW
EAN: 0199251693274
Varenr.: 1003387058
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Prodesk 4 G1i Mini Intel Core Ultra 7 16gb 512gb
-0%10.111 kr
Før 10.111,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Prodesk 4 G1i Mini Intel Core Ultra 7 16gb 512gb billede

Produktinformation

Intel Core Ultra CPU med 20 kerner klarer krævende multitasking 16 GB DDR5 ved 5600 MT/s øger reaktionshastigheden i forretningsapps 512 GB NVMe M.2 SSD giver hurtig opstart og kort indlæsningstid for apps WiFi 6E, Bluetooth 5.3 og HDMI 2.1 sikrer moderne og fleksibel tilslutning vPro-kompatibilitet, BIOS- og opstartsadgangskoder forenkler IT-administration...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationære til virksomheder
Artikel nr.: B6YZ9ET#UUW
EAN: 0199251693274
Varenr.: 5020071755
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP ProDesk 4 G1i AI Mini PC
12.498,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK9.377 kr9.377 krKøb
2CompuMail DK9.544 kr9.544 krKøb
3Dustin DK10.111 kr10.197,25 krKøb
4Komplett DK12.498,75 kr12.498,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro i 183 dage. Laveste pris i perioden er 7.719 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 10.939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.877 kr.

Den nuværende pris på 9.377 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for HP ProDesk 4 G1i AI Mini - Core Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20269.377 kr167 kr (2%)
30. maj 20269.544 kr10 kr (0%)
29. maj 20269.554 kr82 kr (1%)
28. maj 20269.636 kr121 kr (1%)
27. maj 20269.515 kr60 kr (1%)
22. maj 20269.575 kr122 kr (1%)
20. maj 20269.453 kr122 kr (1%)
14. maj 20269.575 kr40 kr (0%)
13. maj 20269.535 kr101 kr (1%)
30. apr. 20269.636 kr177 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret