Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Pro 400 G9 - SFF uden CPU - RAM 0 GB - ingen HDD - uden grafik - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - CTO

Hewlett-PackardSkrivebordscomputereEAN: 5711802735025
Pris fra 4.820 krtil 5.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 499 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP Pro 400 G9 - SFF uden CPU - RAM 0 GB - ingen HDD - uden grafik - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - CTO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4820 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Pro SFF 400 G9 i5-12500 16GB 512GB Windows 11 Pro
4.820 kr
Til butik
HP Pro SFF 400 G9 i5-12500 16GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP Pro 400 G9 - SFF Core i5 - 12500 / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - UHD Graphics 770 - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - UK keyboard medfølger - 1 års DCS send-in garanti

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 526G1AV
EAN: 5711802735025
Varenr.: 1003659609
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Pro 400 G9 - SFF uden CPU - RAM 0 GB - ingen HDD - uden grafik - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - CTO
4.915 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stationær PC HP Pro SFF 400 G9 - i5-12500, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
-1%5.299 kr
Før 5.340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stationær PC HP Pro SFF 400 G9 - i5-12500, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP Pro 400 G9 - SFF Core i5 - 12500 / op til 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - UHD Graphics 770 - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen...

Produktspecifikationer

Kategori: Stationære PCer
Vægt: 5.92g
EAN: 5711802735025
Varenr.: 1868131
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stationær PC HP Pro SFF 400 G9 - i5-12500, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
-1%5.319 kr
Før 5.360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Pro SFF 400 G9 i5-12500 16GB 512GB Windows 11 Pro
5.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Pro 400 G9 - SFF uden CPU - RAM 0 GB - ingen HDD - uden grafik - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - CTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Pro 400 G9 - SFF uden CPU - RAM 0 GB - ingen HDD - uden grafik - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - CTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.820 kr4.820 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.915 kr4.915 krKøb
3Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
4Vivas DK5.319 kr5.388 krKøb
5Ultrashop5.319 kr5.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Pro 400 G9 - SFF uden CPU - RAM 0 GB - ingen HDD - uden grafik - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - CTO

PriceData har fulgt prisen på HP Pro 400 G9 - SFF uden CPU - RAM 0 GB - ingen HDD - uden grafik - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - CTO i 111 dage. Laveste pris i perioden er 4.820 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 4.975 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.919 kr.

Den nuværende pris på 4.820 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP Pro 400 G9 - SFF uden CPU - RAM 0 GB - ingen HDD - uden grafik - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - CTO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP Pro 400 G9 - SFF uden CPU - RAM 0 GB - ingen HDD - uden grafik - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - CTO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.820 kr23 kr (0%)
28. maj 20264.843 kr23 kr (0%)
27. maj 20264.866 kr1 kr (0%)
25. maj 20264.867 kr24 kr (0%)
24. maj 20264.891 kr23 kr (0%)
23. maj 20264.914 kr24 kr (0%)
22. maj 20264.938 kr1 kr (0%)
21. maj 20264.939 kr23 kr (0%)
20. maj 20264.962 kr1 kr (0%)
19. maj 20264.963 kr73 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret