Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Pro 260 G9 - Mini Core i5 op til 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen

Hewlett-PackardSkrivebordscomputereEAN: 0199251824111
Pris fra 3.795 krtil 4.469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 674 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP Pro 260 G9 - Mini Core i5 op til 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3795 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Pro Mini 260 G9 i5-1335U 8GB 256GB Windows 11 Pro
3.795 kr
Til butik
HP Pro Mini 260 G9 i5-1335U 8GB 256GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP Pro Mini 260 G9 - Intel i5 - 1335U / op til 4.6 GHz - Windows 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Wi-Fi 6

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B6ZA7ET
EAN: 0199251824111
Varenr.: 1003747435
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Pro 260 G9 - Mini Core i5 op til 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen
4.104 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stationær PC HP Pro Mini 260 G9 - i5-1335U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro
-14%4.399 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stationær PC HP Pro Mini 260 G9 - i5-1335U, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro
-14%4.419 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Pro Mini 260 G9 i5-1335U 8GB 256GB Windows 11 Pro
4.469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Pro 260 G9 - Mini Core i5 op til 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Pro 260 G9 - Mini Core i5 op til 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.795 kr3.795 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.104 kr4.173 krKøb
3Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
4Vivas DK4.419 kr4.488 krKøb
5Ultrashop4.469 kr4.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Pro 260 G9 - Mini Core i5 op til 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen

PriceData har fulgt prisen på HP Pro 260 G9 - Mini Core i5 op til 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen i 152 dage. Laveste pris i perioden er 3.795 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 4.855 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.475 kr.

Den nuværende pris på 3.795 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP Pro 260 G9 - Mini Core i5 op til 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP Pro 260 G9 - Mini Core i5 op til 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.795 kr78 kr (2%)
22. maj 20263.873 kr351 kr (8%)
21. maj 20264.224 kr13 kr (0%)
20. maj 20264.211 kr23 kr (1%)
19. maj 20264.234 kr236 kr (6%)
15. maj 20263.998 kr356 kr (8%)
14. maj 20264.354 kr23 kr (1%)
13. maj 20264.377 kr68 kr (2%)
12. maj 20264.309 kr93 kr (2%)
11. maj 20264.402 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret