Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard Hp Prelude-rygsæk, 15,6 tommer 15.6 tommer 15.6 tommer Polyester Sort, Grå Grå

Hewlett-PackardRygsækkeEAN: 0195122283681
Pris fra 114 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hp Prelude-rygsæk, 15,6 tommer 15.6 tommer 15.6 tommer Polyester Sort, Grå Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Rygsæk til notebook 15.6" Grå
114 kr
Til butik
HP Rygsæk til notebook 15.6" Grå billede

Produktinformation

HP Prelude - Rygsæk til notebook - 15.6" - grå - Smart Buy

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1E7D6UT
EAN: 0195122283681
Varenr.: 1002522870
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laptop rygsæk 15,6" - HP Prelude, grå
-35%149 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laptop rygsæk 15,6" - HP Prelude, grå billede

Produktinformation

HP Prelude - Rygsæk til notebook - 15.6" - grå - Smart BuyVær med til at holde din notebook sikker og væk fra lange fingre, nå du er på farten, med en slidstærk HP 15,6" Prelude-rygsæk, som nu fås i en stilfuld grå farve.GenereltBærerem: Top-bærehåndtag, rygsækremmeBredde: 41 cmDybde: 28.6 cmEkstra rum: PenneløkkedokumentrumtilbehørsrumvandflaskeFarve: GråForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 520 gHøjde: 9 cmNotebook-kompatibilitet: 15.6"Produkttype: Rygsæk til notebookVægt: 490 gDiverseFabrikant Sælger Program: HP Smart BuyProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 1 år...

Produktspecifikationer

Kategori: Friluftsudstyr
Vægt: 0.42g
EAN: 0195122283681
Varenr.: 1814192
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Prelude 15.6inch Backpack
158 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Rygsæk til notebook 15.6 Grå
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laptop rygsæk 15,6" - HP Prelude, grå
-32%169 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Prelude-rygsæk, 15,6 tommer 15.6 tommer 15.6 tommer Polyester Sort, Grå Grå
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Prelude-rygsæk, 15,6 tommer 15.6 tommer 15.6 tommer Polyester Sort, Grå Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Prelude-rygsæk, 15,6 tommer 15.6 tommer 15.6 tommer Polyester Sort, Grå Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK114 kr114 krKøb
2Boligcenter DK149 kr149 krKøb
3CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb
5Vivas DK169 kr238 krKøb
6Dustin DK199 kr285,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp Prelude-rygsæk, 15,6 tommer 15.6 tommer 15.6 tommer Polyester Sort, Grå Grå

PriceData har fulgt prisen på Hp Prelude-rygsæk, 15,6 tommer 15.6 tommer 15.6 tommer Polyester Sort, Grå Grå i 178 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Hp Prelude-rygsæk, 15,6 tommer 15.6 tommer 15.6 tommer Polyester Sort, Grå Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Hp Prelude-rygsæk, 15,6 tommer 15.6 tommer 15.6 tommer Polyester Sort, Grå Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. mar. 2026114 kr3 kr (3%)
26. feb. 2026117 kr2 kr (2%)
19. feb. 2026119 kr10 kr (8%)
13. feb. 2026129 kr7 kr (6%)
31. jan. 2026122 kr1 kr (1%)
29. jan. 2026123 kr1 kr (1%)
28. jan. 2026122 kr1 kr (1%)
27. jan. 2026123 kr1 kr (1%)
26. jan. 2026122 kr1 kr (1%)
25. jan. 2026123 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret