Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified

Hewlett-PackardHovedtelefonerEAN: 0198122157235
Pris fra 1.109 krtil 1.636 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 527 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.019 kr 6. mar.

Sammenlign priser på HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1109 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Poly Voyager Focus 2 Trådløs Høretelefoner Sort
1.109 kr
Til butik
HP Poly Voyager Focus 2 Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9T9J5AA#AC3
EAN: 0198122157235
Varenr.: 1002222633
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified
1.143 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Focus 2 USB-C-C Headset +USB-C/A Adapter +Charging Stand
1.150 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Poly Voyager Focus 2 Trådløs Headset Sort
1.269 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset - Poly Voyager Focus 2, sort
1.279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset - Poly Voyager Focus 2, sort
1.299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Poly Voyager Focus 2 With Charging Stand Stereo Usb-a, Usb-c Uc Sort
-0%1.636 kr
Før 1.636,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.109 kr1.109 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.143 kr1.143 krKøb
3Proshop DK1.150 kr1.150 krKøb
4Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
5Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
6Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
7Dustin DK1.636 kr1.722,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.019 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 1.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.077 kr.

Den nuværende pris på 1.109 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.109 kr21 kr (2%)
23. maj 20261.088 kr5 kr (0%)
21. maj 20261.083 kr4 kr (0%)
14. maj 20261.079 kr4 kr (0%)
8. maj 20261.083 kr21 kr (2%)
7. maj 20261.104 kr21 kr (2%)
25. apr. 20261.083 kr186 kr (15%)
24. apr. 20261.269 kr186 kr (17%)
17. apr. 20261.083 kr21 kr (2%)
16. apr. 20261.104 kr21 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret