Gå til hovedindhold

HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet -

HPElektronikEAN: 0197497506532
Pris fra 4.569 krtil 7.302 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.733 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.585 kr 8. maj

Sammenlign priser på HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet - og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4569 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Poly Trio C60 Grå
4.569 kr
Til butik
Poly Trio C60 Grå billede

Produktinformation

HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SRTP, SDP - 3 linier

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 849B6AA#ABB
EAN: 0197497506532
Varenr.: 1001712863
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet -
5.024 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Trio C60 IP Conference Phone
6.179 kr
Til butik
HP Trio C60 IP Conference Phone billede

Produktinformation

HP Trio C60 IP Conference Phone Oplev den ultimative kommunikationsløsning med HP Trio C60 IP Conference Phone. Denne avancerede konferencetelefon er designet til at forbedre samarbejdet i både små og store mødelokaler. Med en elegant, kompakt formfakto...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Højttalertelefoner
EAN: 0197497506532
Varenr.: 67350
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Poly Trio C60 | Smart Conference Phone
7.302 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.569 kr4.569 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.024 kr5.024 krKøb
3Ultrashop6.179 kr6.179 krKøb
4Proshop DK7.302 kr7.302 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet -

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet - i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.585 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 4.590 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.683 kr.

Den nuværende pris på 4.569 kr er 70% over normalprisen. Prisen er steget 58% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for HP Poly Trio C60 - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.0 - 5-vejs opkaldskapacitet - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20264.569 kr1 kr (0%)
30. maj 20264.568 kr22 kr (0%)
29. maj 20264.590 kr21 kr (0%)
25. maj 20264.569 kr12 kr (0%)
23. maj 20264.557 kr1.228 kr (37%)
22. maj 20263.329 kr122 kr (4%)
20. maj 20263.207 kr37 kr (1%)
18. maj 20263.170 kr7 kr (0%)
17. maj 20263.177 kr100 kr (3%)
16. maj 20263.277 kr1.393 kr (74%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret