Gå til hovedindhold

HP Poly Studio R30 - USB-videobarre - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams - sand - power adapter included

HPElektronikEAN: 0197497463187
Pris fra 3.146 krtil 6.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.073 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.048 kr 7. mar.

Sammenlign priser på HP Poly Studio R30 - USB-videobarre - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams - sand - power adapter included og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3146 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Poly Studio R30 | video bar for conference room
3.146 kr
Til butik
Poly Studio R30 | video bar for conference room billede

Produktinformation

Personlig videobarre, Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams, sand, power adapter included

Produktspecifikationer

Mærke: Poly
Kategori: Videokonference
Artikel nr.: 842D2AA#ABB
EAN: 0197497463187
Varenr.: 3216806
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Studio R30 Usb 4k Video Bar
3.895 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Studio R30 - USB-videobarre - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams - sand - power adapter included
6.214 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Studio R30 USB Video Bar-EURO
6.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Studio R30 - USB-videobarre - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams - sand - power adapter included koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Studio R30 - USB-videobarre - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams - sand - power adapter included koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.146 kr3.146 krKøb
2Dustin DK3.895 kr3.981,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK6.214 kr6.214 krKøb
4Ultrashop6.219 kr6.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Studio R30 - USB-videobarre - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams - sand - power adapter included

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Studio R30 - USB-videobarre - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams - sand - power adapter included i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.044 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 3.895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.186 kr.

Den nuværende pris på 3.146 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for HP Poly Studio R30 - USB-videobarre - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams - sand - power adapter included. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for HP Poly Studio R30 - USB-videobarre - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams - sand - power adapter included de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20263.146 kr749 kr (19%)
2. maj 20263.895 kr746 kr (24%)
24. apr. 20263.149 kr1 kr (0%)
23. apr. 20263.148 kr1 kr (0%)
22. apr. 20263.149 kr3 kr (0%)
21. mar. 20263.146 kr1 kr (0%)
15. mar. 20263.145 kr1 kr (0%)
8. mar. 20263.146 kr98 kr (3%)
7. mar. 20263.048 kr1 kr (0%)
1. mar. 20263.047 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret