Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret

Hewlett-PackardElektronikEAN: 0197029632760
Pris fra 124 krtil 795 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 671 kr (84% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122 kr 2. apr.

Sammenlign priser på HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret
124 kr
Til butik
HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Headset / Håndfri
Farve: 1
Artikel nr.: 783P9AA#AC3
EAN: 0197029632760
Varenr.: 21093053
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Poly EncorePro 520V Kablet Høretelefoner Sort
125 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Poly EncorePro 520V kablet headset - 3,5 mm - sort
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP Poly EncorePro 520V kablet headset - 3,5 mm - sort billede

Produktinformation

HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - 3,5 mm jackstik - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeretMed EncorePro 500-seriens intelligente headsets kan dine medarbejdere besvare opkald hjemmefra eller på kontoret, uanset hvordan de opretter forbindelse til en pc. De er de første digitale headset til kontaktcentre, som du kan slutte til alt det, Teams indeholder, også når du er midt i et opkald. Hybridarbejde har aldrig været nemmere.GenereltBredde: 11.1 cmDybde: 14.9 cmFarve: SortFunktioner: Boom mic length 135mm, 290° roterbar mikrofonHøjde: 6.7 cmLokalisering: Engelsk / EuropaØrepudemateriale: Kunstigt læderProdukttype: Headset - kablet - 3,5 mm jackstikSerie: EncorePro 500 seriesVægt: 74 gLydudgangBlænder: 5.6 mmForbindelsesteknologi: KabletHovedtelefonmodeller: På øretSignalstøjforhold: 50 dBMikrofonDriftsmåde af mikrofon: Omni-directionalFølsomhed: 40 dBFølsomhedsmargen: +/- 3dBFrekvensrespons: 20 - 16000 HzStøjannullering: JaType: BoomTilslutningerForbindelsestype: Hovedsæt (3,5 mm mini jack)KabelKabellængde: 78.5 cmDiverse

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.17g
EAN: 0197029632760
Varenr.: 2025833
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Poly EncorePro 520V Kablet Høretelefoner Sort
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Poly EncorePro 520V kablet headset - 3,5 mm - sort
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Poly EncorePro 520V | On Ear headset | Microphone | Active noisereduction
795 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
2CompuMail DK125 kr125 krKøb
3Boligcenter DK149 kr149 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb
5Vivas DK169 kr238 krKøb
6Proshop DK795 kr834 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret

PriceData har fulgt prisen på HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret i 183 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 766 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 329 kr.

Den nuværende pris på 124 kr er 62% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for HP Poly EncorePro 520V - EncorePro 500 series - headset - på øret - kablet - Quick Disconnect - sort - Certified for Skype for Business, UC-certificeret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026124 kr1 kr (1%)
29. maj 2026125 kr2 kr (2%)
21. maj 2026123 kr1 kr (1%)
18. maj 2026124 kr1 kr (1%)
15. maj 2026125 kr1 kr (1%)
14. maj 2026126 kr1 kr (1%)
13. maj 2026127 kr2 kr (2%)
12. maj 2026125 kr1 kr (1%)
11. maj 2026126 kr3 kr (2%)
10. maj 2026129 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret