Gå til hovedindhold

HP P34hc G4 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm - GEEKD.dk

HPComputer – tilbehørEAN: 0195122737191
Pris fra 3.114 krtil 4.119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.005 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP P34hc G4 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3114 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP P34hc G4 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.114 kr
Til butik
HP P34hc G4 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

HP P34hc G4 - P-Series - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 21Y56AA#ABB
EAN: 0195122737191
Varenr.: 998084248
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp P34hc G4 Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 60hz
-7%3.249 kr
Før 3.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP P34hc G4 - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - VA - 65W USB-C
3.284 kr
Til butik
HP P34hc G4 - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - VA - 65W USB-C billede

Produktinformation

HP P34hc G4 P-Series 34" curved monitor leverer en immersiv ultrabred oplevelse til produktivitet og multimedie med et højkontrast VA-panel og USB-C strømforsyning. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: USB 3.2 Gen 1 hub; Kurvet skærm; Højde- og tiltjustering; TCO Certified Dyb kontrast og fleksibel tilslutning understøtter effektiv multitasking, filmisk medieafspilning og komfortabel justerbar positionering til lange arbejdsdage.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 21Y56AA#ABB
EAN: 0195122737191
Varenr.: 2916370
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HP P34hc G4 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm - GEEKD.dk
3.409 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP P34hc G4 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
4.019 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 34" buet WQHD USB-C - HP P34hc G4
-5%4.099 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 34" buet WQHD USB-C - HP P34hc G4
-5%4.119 kr
Før 4.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP P34hc G4 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP P34hc G4 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.114 kr3.114 krKøb
2Dustin DK3.249 kr3.335,25 krKøb
3Proshop DK3.284 kr3.284 krKøb
4Geekd3.409 kr3.409 krKøb
5Ultrashop4.019 kr4.019 krKøb
6Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
7Vivas DK4.119 kr4.378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP P34hc G4 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på HP P34hc G4 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.869 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 3.270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.093 kr.

Den nuværende pris på 3.114 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for HP P34hc G4 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for HP P34hc G4 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20263.114 kr101 kr (3%)
15. maj 20263.215 kr40 kr (1%)
14. maj 20263.255 kr70 kr (2%)
9. maj 20263.185 kr70 kr (2%)
8. maj 20263.255 kr68 kr (2%)
5. maj 20263.187 kr63 kr (2%)
4. mar. 20263.124 kr123 kr (4%)
19. feb. 20263.247 kr1 kr (0%)
18. feb. 20263.248 kr22 kr (1%)
10. feb. 20263.270 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret