Gå til hovedindhold

HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement

Pris fra 1.572 krtil 2.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.047 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.499 kr 5. maj

Sammenlign priser på HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1572 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement
1.572 kr
Til butik
HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Multifunktionsprintere
Farve: 4
Artikel nr.: 404M5B
EAN: 0196337284982
Varenr.: 20434442
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Officejet Pro 9132e All-in-One Blækprinter
1.706 kr
Til butik
HP Officejet Pro 9132e All-in-One Blækprinter billede

Produktinformation

HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, LAN, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth - cement...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 404M5B#629
EAN: 0196337284982
Varenr.: 1001797848
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Officejet Pro 9132e All-in-One MFP farve A4 ink-jet
1.832 kr
Til butik
HP Officejet Pro 9132e All-in-One MFP farve A4 ink-jet billede

Produktinformation

Den professionelle inkjet-farveprinter til on-site og hybridarbejdere fra verdens førende printfirma, kombineret med HP's bedste teknologi i klassen, der giver dig mulighed for at styre det hele. Den strømliner arbejdet på ethvert netværk med funktioner, der giver ekstra ydeevne. Højdepunkter, Automatisk opdatering af Wi-Fi, HP Universel printdriver, Sprog til sidebeskrivelse, HP Web Jetadmin, HP Wolf Pro-sikkerhed, 25 sider pr. minut (sort)/19 sider pr. minut (farve), 2x250-arks papirbakker, Automatisk dokumentføder, Sensor for lavt papirniveau, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skrivare
EAN: 0196337284982
Varenr.: D30974
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk
2.032 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Officejet Pro 9132e All-in-One Blækprinter
2.389 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP OfficeJet Pro 9132e HP+ multifunktions-inkjetprinter
-7%2.599 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP OfficeJet Pro 9132e HP+ multifunktions-inkjetprinter
-7%2.619 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.572 kr1.572 krKøb
2CompuMail DK1.706 kr1.706 krKøb
3Teknikproffset DK1.832 kr1.911 krKøb
4Proshop DK2.032 kr2.032 krKøb
5Ultrashop2.389 kr2.389 krKøb
6Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
7Vivas DK2.619 kr3.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement

PriceData har fulgt prisen på HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.032 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.763 kr.

Den nuværende pris på 1.572 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth, LAN - cement de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.572 kr110 kr (7%)
31. maj 20261.682 kr25 kr (2%)
29. maj 20261.657 kr34 kr (2%)
28. maj 20261.691 kr4 kr (0%)
26. maj 20261.687 kr30 kr (2%)
25. maj 20261.657 kr44 kr (3%)
24. maj 20261.701 kr44 kr (3%)
22. maj 20261.657 kr79 kr (5%)
20. maj 20261.578 kr181 kr (10%)
19. maj 20261.759 kr260 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret