Gå til hovedindhold

HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement

Pris fra 1.518 krtil 2.249 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 731 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.189 kr 8. mar.

Sammenlign priser på HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1518 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement
1.518 kr
Til butik
HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Multifunktionsprintere
Farve: 4
Artikel nr.: 403X7B
EAN: 0196786895876
Varenr.: 20434440
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP OfficeJet Pro 9122e AiO Blækprinter
1.519 kr
Til butik
HP OfficeJet Pro 9122e AiO Blækprinter billede

Produktinformation

HP OfficeJet Pro 9122e Trådløst All-in-One Farve Printer, Instant Ink; 2-sidet printning. Udskrivningsteknologi: Termisk inkjet, Udskrivning: Farveudskrivning, Maksimal opløsning: 4800 x 1200 dpi, Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 18 sider pr. minut. Kopiering: Farvekopiering, Maksimal kopiopløsning: 600 x 600 dpi. Scanning: Farvescanning, Optisk scanningsopløsning: 1200 x 1200 dpi. Fax: Farvefax. Duplex-funktioner: Udskriv, Scanne, Fax. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Wi-Fi. Direkte udskrivning. Produktfarve: Grå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 403X7B
EAN: 0196786895876
Varenr.: 1001772832
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP OfficeJet Pro 9122e inkjet printer
1.590 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HP OFFICEJET PRO 9122E ALL-IN-ONE PRINTER
1.749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP OfficeJet Pro 9122e all-in-one blækprinter - trådløs farve, duplex
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP OfficeJet Pro 9122e all-in-one blækprinter - trådløs farve, duplex
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Officejet Pro 9122e All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk
1.859 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP OfficeJet Pro 9122e AiO Blækprinter
2.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.518 kr1.518 krKøb
2CompuMail DK1.519 kr1.519 krKøb
3Komplett DK1.590 kr1.590 krKøb
4INphone.dk1.749 kr1.749 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.869 krKøb
7Proshop DK1.859 kr1.859 krKøb
8Ultrashop2.249 kr2.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement

PriceData har fulgt prisen på HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.144 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 1.772 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.435 kr.

Den nuværende pris på 1.518 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for HP Officejet Pro 9122e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 21 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært, Bluetooth - cement de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.518 kr9 kr (1%)
1. jun. 20261.527 kr25 kr (2%)
30. maj 20261.552 kr35 kr (2%)
28. maj 20261.587 kr2 kr (0%)
19. maj 20261.589 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.590 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.589 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.590 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.589 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.590 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret