Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1" Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort

Hewlett-PackardRygsækkeEAN: 0197961280531
Pris fra 233,75 krtil 454 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 220,25 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 231 kr 24. maj

Sammenlign priser på HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1" Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP - Notebookbærerygsæk/transport - konverterbar - 14.1 - sort, taupe
233,75 kr
Til butik
HP - Notebookbærerygsæk/transport - konverterbar - 14.1 - sort, taupe billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Diverse tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 9C2H1AA
EAN: 0197961280531
Varenr.: 21013890
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1" Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort
237 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP konvertibel laptop-rygsæk/tote 14,1" - sort/taupe
-47%289 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP konvertibel laptop-rygsæk/tote 14,1" - sort/taupe billede

Produktinformation

HP - Notebookbærerygsæk/transport - konverterbar - 14.1" - sort, taupeUanset om du er på farten til arbejde eller fritid, kan du holde din teknologi tæt på med en funktionel letvægtstaske, der kan tilpasses din stil og dit behov. Konverter den fra en 14" laptop-rygsæk til en tote bag, foldet taske eller håndtaske, så du kan tage den med dig, uanset hvad du laver, og hvor du skal hen.GenereltBærerem: Vognrem, skulder bære stropperBredde: 35 cmDybde: 13 cmEgenskaber: Vandafvisende, RFID-blokeringslommeEkstra rum: Dokumenterpenneløkketilbehørslommehurtigadgangslommepolstret laptoprumRFID-lommeFarve: Sort, taupeForingsmateriale: 100 % polyesterForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 35 cm x 13 cm x 42 cm / 830 gHøjde: 42 cmKapacitet: 18 literLukketype: LynlåsNotebook-kompatibilitet: 14.1"Notebook-kompatibilitetsdimensioner: 32.5 cm x 22.6 cm x 1.9 cmProduktmateriale: PolyesterPE-skum100 % post-forbruger genbrugt plastik100 % genbrugt papirProdukttype: Notebookbærerygsæk/transport - konverterbarVægt: 770 g...

Produktspecifikationer

Kategori: Friluftsudstyr
Vægt: 0.79g
EAN: 0197961280531
Varenr.: 2052487
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP konvertibel laptop-rygsæk/tote 14,1" - sort/taupe
-46%309 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1 Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort
329 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp 14 tommer Convertible Laptop Backpack Tote 14.1 tommer Polyester Sort
454 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1" Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1" Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK233,75 kr272,75 krKøb
2CompuMail DK237 kr237 krKøb
3Boligcenter DK289 kr289 krKøb
4Vivas DK309 kr378 krKøb
5Ultrashop329 kr329 krKøb
6Dustin DK454 kr540,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1" Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort

PriceData har fulgt prisen på HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1" Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 427 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 233,75 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1" Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for HP Notebookbærerygsæk/transport 14.1" Polyester PE-skum 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100% recycled paper Beige Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026233,75 kr2,75 kr (1%)
24. maj 2026231 kr2,75 kr (1%)
16. maj 2026233,75 kr2,75 kr (1%)
15. maj 2026231 kr2,75 kr (1%)
7. maj 2026233,75 kr2,75 kr (1%)
6. maj 2026231 kr2,75 kr (1%)
3. maj 2026233,75 kr2,75 kr (1%)
17. apr. 2026231 kr6 kr (3%)
16. apr. 2026237 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026236 kr27 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret