Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort

Hewlett-PackardKufferter og taskerEAN: 0196188313978
Pris fra 226 krtil 229 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 3. mar.

Sammenlign priser på HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 226 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort
226 kr
Til butik
HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort billede

Produktinformation

HP Mobility - Bæretaske til notebook - 11.6" - sort - for Fortis 11 G9 Q Chromebook; Pro x360 Fortis 11 G10 Notebook, Fortis 11 G9 Notebook

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4U9G8AA
EAN: 0196188313978
Varenr.: 1000283023
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Mobility 14inch Laptop Case
229 kr
Til butik
HP Mobility 14inch Laptop Case billede

Produktinformation

HP Mobility 14" Laptop Case Beskyttelsen af din bærbare computer har aldrig været lettere med HP Mobility 14" Laptop Case. Med varenummer 4U9G8AA er denne stilfulde taske designet til at rumme og beskytte din 14-tommer laptop mod stød, ridser og skader. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tasker & Etuier til Bærbar
EAN: 0196188313978
Varenr.: 77180
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Mobility - 11.6" - Laptop Case
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK226 kr226 krKøb
2Ultrashop229 kr229 krKøb
3Proshop DK229 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort

PriceData har fulgt prisen på HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 226 kr er 27% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for HP Mobility Bæretaske 11.6" Ethylenvinylacetat (EVA) polstring Polyester-trøje Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026226 kr9 kr (4%)
28. maj 2026217 kr9 kr (4%)
27. maj 2026226 kr8 kr (4%)
26. maj 2026218 kr3 kr (1%)
25. maj 2026221 kr12 kr (5%)
20. maj 2026233 kr20 kr (9%)
18. maj 2026213 kr6 kr (3%)
17. maj 2026219 kr3 kr (1%)
16. maj 2026216 kr21 kr (11%)
15. maj 2026195 kr21 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret