Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth

Pris fra 1.501 krtil 2.069 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 568 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.485 kr 11. mar.

Sammenlign priser på HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1501 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP LaserJet Tank MFP 2604dw Laser
1.501 kr
Til butik
HP LaserJet Tank MFP 2604dw Laser billede

Produktinformation

HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 381V0A#B19
EAN: 0195908729273
Varenr.: 1000741983
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth
1.551 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter HP LaserJet Tank MFP 2604dw - monokrom alt-i-en
1.699 kr
Til butik
Laserprinter HP LaserJet Tank MFP 2604dw - monokrom alt-i-en billede

Produktinformation

HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), BluetoothOplev alle de erhvervsrettede funktioner og besparelse med HP LaserJet Tank MFP 2604dw All-in-One-printer med op til 5.000 sider forudpåfyldt originalt HP-toner.GenereltAirPrint-aktiveret: JaAnbefalet månedlig volumen: 250 - 2500 siderEnhedstype: MultifunktionsprinterForbindelse tilgængelig: JaInterface: USB 2.0LANWi-Fi(n)Bluetooth LEKontormaskineegenskaber: Scan til e-mailautomatisk papirsensorMopria-certificeretHP Auto-On/Auto-Off Technologyudskriv fra mobile enhederscan til PDFLokalisering: EngelskTyskFranskItalienskSpansk / EuropaMånedlig driftscyklus (maks.): 25000 siderSkærmegenskaber: Icon LCD displayUdskrivningsteknologi: Laser - monokromHukommelseMaks hukommelse understøttet: 64 MBStandardhukommelse: 64 MBKopieringKopiegenskaber: ID CopyMaksimal kopieringshastighed: Op til 23 spmMaksimal kopieringsopløsning: Op til 600 x 600 dpiUdskrivningGenopfyldelig beholder: JaMaksimal udskrivningshastighed: Op til 22 spm...

Produktspecifikationer

Kategori: Printere
Vægt: 10.41g
EAN: 0195908729273
Varenr.: 1819162
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter HP LaserJet Tank MFP 2604dw - monokrom alt-i-en
1.719 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet Tank MFP 2604dw All in One Multifunktion - Monokrom - Laser
1.983 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP LaserJet Tank MFP 2604dw Laser
2.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.501 kr1.501 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.551 kr1.620 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.769 krKøb
5Proshop DK1.983 kr1.983 krKøb
6Ultrashop2.069 kr2.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.485 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.567 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.530 kr.

Den nuværende pris på 1.501 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for HP LaserJet Tank MFP 2604dw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 22 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20261.501 kr16 kr (1%)
19. apr. 20261.517 kr16 kr (1%)
1. apr. 20261.501 kr16 kr (1%)
11. mar. 20261.485 kr23 kr (2%)
10. mar. 20261.508 kr36 kr (2%)
9. mar. 20261.544 kr14 kr (1%)
8. mar. 20261.530 kr15 kr (1%)
7. mar. 20261.545 kr19 kr (1%)
6. mar. 20261.564 kr26 kr (2%)
5. mar. 20261.538 kr45 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret