Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært

Pris fra 6.470 krtil 8.249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.779 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.992 kr 8. apr.

Sammenlign priser på HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6470 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP LaserJet Enterprise M612dn Laser
6.470 kr
Til butik
HP LaserJet Enterprise M612dn Laser billede

Produktinformation

HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7PS86A#B19
EAN: 0194721346773
Varenr.: 995875261
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært
6.489 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet Enterprise M612dn - Monokrom - Laser
6.559 kr
Til butik
HP LaserJet Enterprise M612dn - Monokrom - Laser billede

Produktinformation

Printer, der leverer monokrom laserudskrift med op til 71 spm (A4) med 1200 x 1200 dpi, automatisk duplex, kapacitet på 650 ark og Gigabit Ethernet til hurtig netværksudskrivning. Denne HP LaserJet Enterprise monochrome laserprinter kombinerer JetIntelligence-udskriftsydelse med omfattende sikkerhedsforanstaltninger for at holde dokumenter og netværk beskyttet. Print speed: op til 71 spm (A4), op til 75 spm (Letter) Resolution: 1200 x 1200 dpi med HP FastRes 1200 Paper capacity: 650 ark (550 + 100) Connectivity: USB 2.0, USB-host og Gigabit LAN Control panel: 4.3" touchscreen Security: dynamiske sikkerhedsfunktioner og protokoller inklusive TLS, IPsec og 802.1x Designet til travle arbejdsgrupper understøtter den et anbefalet månedligt volumen på 5.000-30.000 sider og en maksimal månedlig arbejdsbyrde på 300.000 sider, samtidig med at den opfylder ENERGY STAR- og EPEAT Silver-standarder.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 7PS86A#B19
EAN: 0194721346773
Varenr.: 2851819
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter HP LaserJet Enterprise M612dn - S/H, A4, duplex
-6%7.399 kr
Før 7.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter HP LaserJet Enterprise M612dn - S/H, A4, duplex
-6%7.419 kr
Før 7.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP LaserJet Enterprise M612dn Laser
7.849 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Laserjet Enterprise M612dn A4
8.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.470 kr6.470 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.489 kr6.558 krKøb
3Proshop DK6.559 kr6.559 krKøb
4Boligcenter DK7.399 kr7.399 krKøb
5Vivas DK7.419 kr7.599 krKøb
6Ultrashop7.849 kr7.849 krKøb
7Dustin DK8.249 kr8.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært

PriceData har fulgt prisen på HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært i 132 dage. Laveste pris i perioden er 5.992 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 6.833 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.298 kr.

Den nuværende pris på 6.470 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 65 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP LaserJet Enterprise M612dn - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 71 spm - kapacitet: 650 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.470 kr75 kr (1%)
29. maj 20266.395 kr133 kr (2%)
27. maj 20266.262 kr17 kr (0%)
26. maj 20266.279 kr17 kr (0%)
25. maj 20266.296 kr17 kr (0%)
24. maj 20266.313 kr17 kr (0%)
23. maj 20266.330 kr17 kr (0%)
22. maj 20266.347 kr27 kr (0%)
20. maj 20266.374 kr131 kr (2%)
19. maj 20266.505 kr17 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret