Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP lamineer apparaat OneLam 400 A3 Varmelaminator A3

Hewlett-PackardLamineringsmaskinerEAN: 4030152031610
Pris fra 301 krtil 635 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 294 kr 24. maj

Sammenlign priser på HP lamineer apparaat OneLam 400 A3 Varmelaminator A3 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 301 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP OneLam 400 A3
301 kr
Til butik
HP OneLam 400 A3 billede

Produktinformation

Laminator, lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering, pung, 33 cm

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Laminering
Artikel nr.: 3161
EAN: 4030152031610
Varenr.: 3284854
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP OneLam 400 A3 lamineringsmaskine - hvid
419 kr
Til butik
HP OneLam 400 A3 lamineringsmaskine - hvid billede

Produktinformation

HP OneLam 400 A3 Laminator 3161 61233LMFunktionerAntal ruller: 2Automatisk slukning: JaAutomatisk slukning efter: 30 min.Automatisk standby: JaFormat: A3Indbygget skærm: IngenKontroltype: KnapperLamination hastighed: 600 mm/minLamineringssystem: EtuiMaksimal filmtykkelse: 125 µmMaksimal lamination bredde: 33 cmMaksimal posetykkelse: 125 µmMaksimal tykkelse af dokument: 0,5 mmMinimum filmtykkelse: 75 µmMinimum posetykkelse: 75 µmOpvarmningstid: 4 min.Produktfarve: HvidReady-indikator: JaTemperatur (maks): 150 °CType: Varm laminatorStrømstyringStrøm: 1,74 AStrømforbrug (typisk): 400 WVekselstrømsindgangsfrekvens: 50 HzVekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 VVægt & størrelserBredde: 460 mmDybde: 140 mmHøjde: 86 mmVægt: 1,77 kgEmballage indholdAntal laminatlommer: 15Laminatlommer inkluderet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Lamineringsmaskiner
Vægt: 2.14g
EAN: 4030152031610
Varenr.: 2173389
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lamineringsmaskine HP OneLam 400 A3
422 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP OneLam 400 A3 Laminator 3161 61233LM
439 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP OneLam 400 A3 lamineringsmaskine - hvid
439 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Onelam 400 A3
499 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP lamineer apparaat OneLam 400 A3 Varmelaminator A3
635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP lamineer apparaat OneLam 400 A3 Varmelaminator A3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP lamineer apparaat OneLam 400 A3 Varmelaminator A3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK301 kr340 krKøb
2Boligcenter DK419 kr419 krKøb
3CS MEGASTORE DK422 kr461 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb
5Vivas DK439 kr508 krKøb
6Dustin DK499 kr585,25 krKøb
7CompuMail DK635 kr635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP lamineer apparaat OneLam 400 A3 Varmelaminator A3

PriceData har fulgt prisen på HP lamineer apparaat OneLam 400 A3 Varmelaminator A3 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 294 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 325 kr.

Den nuværende pris på 301 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for HP lamineer apparaat OneLam 400 A3 Varmelaminator A3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for HP lamineer apparaat OneLam 400 A3 Varmelaminator A3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026301 kr3 kr (1%)
31. maj 2026298 kr3 kr (1%)
30. maj 2026301 kr7 kr (2%)
24. maj 2026294 kr7 kr (2%)
23. maj 2026301 kr9 kr (3%)
22. maj 2026310 kr3 kr (1%)
16. maj 2026307 kr3 kr (1%)
15. maj 2026310 kr3 kr (1%)
14. maj 2026307 kr2 kr (1%)
12. maj 2026305 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret