Gå til hovedindhold

HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480 DesignJet T2600 LaserJet Managed MFP E42540

HPNetværkEAN: 0192545545112
Pris fra 376 krtil 679 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 303 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 16. maj

Sammenlign priser på HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480 DesignJet T2600 LaserJet Managed MFP E42540 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP JetDirect 3100w Udskriftsserver IEEE 802.11n Bluetooth IEEE 802.11b NFC IEEE 802.11g
376 kr
Til butik
HP JetDirect 3100w Udskriftsserver IEEE 802.11n Bluetooth IEEE 802.11b NFC IEEE 802.11g billede

Produktinformation

HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480; DesignJet T2600; LaserJet Managed MFP E42540

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3JN69A
EAN: 0192545545112
Varenr.: 993500535
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480 DesignJet T2600 LaserJet Managed MFP E42540
379 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP JetDirect 3100w
379 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Jetdirect 3100w – Bt/wifi/nfc – Laserjet
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Jetdirect 3100w BLE/NFC
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480 DesignJet T2600 LaserJet Managed MFP E42540 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480 DesignJet T2600 LaserJet Managed MFP E42540 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK376 kr376 krKøb
2CS MEGASTORE DK379 kr418 krKøb
3Proshop DK379 kr418 krKøb
4Dustin DK556 kr642,25 krKøb
5Ultrashop679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480 DesignJet T2600 LaserJet Managed MFP E42540

PriceData har fulgt prisen på HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480 DesignJet T2600 LaserJet Managed MFP E42540 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 417 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 393 kr.

Den nuværende pris på 376 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480 DesignJet T2600 LaserJet Managed MFP E42540. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for HP JetDirect 3100w - Udskriftsserver - Bluetooth, 802.11b/g/n, NFC - for Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP M480 DesignJet T2600 LaserJet Managed MFP E42540 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026376 kr13 kr (3%)
17. maj 2026389 kr20 kr (5%)
16. maj 2026369 kr20 kr (5%)
12. maj 2026389 kr10 kr (3%)
7. feb. 2026399 kr18 kr (4%)
3. feb. 2026417 kr2 kr (0%)
2. feb. 2026415 kr2 kr (0%)
27. jan. 2026417 kr18 kr (5%)
10. jan. 2026399 kr8 kr (2%)
7. jan. 2026391 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret