Gå til hovedindhold

Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide)

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0888793202098
Pris fra 590 krtil 1.116,88 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 526,88 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 412 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 590 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 981A Sort 6000 sider Blæk J3M71A
590 kr
Til butik
HP 981A Sort 6000 sider Blæk J3M71A billede

Produktinformation

HP Original 981A PageWide-patron, sort. Patron kapacitet: Standard udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Farve blæk volumen: 69 ml, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 6000 Sider

Produktspecifikationer

Artikel nr.: J3M71A
EAN: 0888793202098
Varenr.: 990618896
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk J3M71A 981A Sort
-39%608 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP Blæk J3M71A 981A Sort billede

Produktinformation

HP Blæk J3M71A 981A Sort, Kapacitet: 1 x 106 ml / 6.000 sider, Passer til: HP Hewlett Packard Pagewide Color-Serie, 556, 556 DN, HP Hewlett Packard Pagewide Enterprise Color Flow MFP-Serie, 586 Z, 586, 586 DN, 586 F, 586 DNA, 586 FDA, 586 ZA, 586 ZAH, 586 ZAE, 587 ZA, 587, 588, HP Hewlett Packard Pagewide Enterprise Color-Serie, 556 DN, 556, 556 XH, 556 DNA, 556 XHA, HP Hewlett Packard Pagewide Enterprise Color MFP-Serie, 586 F, 586 DN, 586, HP Hewlett Packard Pagewide Managed Color Flow MFP E-Serie, 58650, 58650 Z.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP
EAN: 0888793202098
Varenr.: C27062
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 981A / J3M71A Black Ink
623 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.981A Sort Printerpatron Original
639 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide)
-11%659 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide)
-11%679 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 981A Sort 6000 sider Blæk J3M71A
699 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 981A Blækpatron sort J3M71A Modsvarer: N/A
795 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Sort 981a 6k - Pw 556dn/556xh
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 981a Blæk Sort, 6000 Sider
942,44 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP Blæk J3M71A Sort
1.116,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK590 kr590 krKøb
2Teknikproffset DK608 kr657 krKøb
3Proshop DK623 kr662 krKøb
4Tonerland.dk639 kr639 krKøb
5Boligcenter DK659 kr659 krKøb
6Vivas DK679 kr748 krKøb
7Ultrashop699 kr699 krKøb
8InkClub DK795 kr795 krKøb
9Dustin DK806 kr892,25 krKøb
10Hertels Boresko942,44 kr942,44 krKøb
11RedOffice Konpap1.116,88 kr1.116,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide)

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 590 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 486 kr.

Den nuværende pris på 590 kr er 21% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026590 kr3 kr (1%)
19. maj 2026587 kr1 kr (0%)
2. maj 2026586 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026587 kr83 kr (16%)
9. apr. 2026504 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026503 kr91 kr (22%)
26. mar. 2026412 kr91 kr (18%)
25. mar. 2026503 kr91 kr (22%)
24. mar. 2026412 kr91 kr (18%)
19. mar. 2026503 kr84 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret