Gå til hovedindhold

HP HP 81A Tonerkassette sort CF281A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0887758147894
Pris fra 1.564 krtil 2.715,05 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.151,05 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP HP 81A Tonerkassette sort CF281A Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1564 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 81A / CF281A Black Toner
1.564 kr
Til butik
HP 81A / CF281A Black Toner billede

Produktinformation

Sort, original, LaserJet, tonerpatron (CF281A), for LaserJet Enterprise MFP M630; LaserJet Enterprise Flow MFP M630

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CF281A
EAN: 0887758147894
Varenr.: 2484539
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 81A Sort 10500 sider Toner CF281A
1.623 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP CF281A Black Lasertoner Original
1.813 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 81A Sort 10500 sider Toner CF281A
1.849 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter HP 81A sort - original
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter HP 81A sort - original
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Sort 81a 10.5k - Cf281a
1.994 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 81A Tonerkassette sort CF281A Modsvarer: N/A
2.199 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 81A Toner Cf281a Sort, 10500 Sider
2.715,05 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 81A Tonerkassette sort CF281A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 81A Tonerkassette sort CF281A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.564 kr1.564 krKøb
2CompuMail DK1.623 kr1.623 krKøb
3Tonerland.dk1.813 kr1.813 krKøb
4Ultrashop1.849 kr1.849 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb
7Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb
8InkClub DK2.199 kr2.199 krKøb
9Hertels Boresko2.715,05 kr2.715,05 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 81A Tonerkassette sort CF281A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 81A Tonerkassette sort CF281A Modsvarer: N/A i 139 dage. Laveste pris i perioden er 1.564 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.763 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.662 kr.

Den nuværende pris på 1.564 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for HP HP 81A Tonerkassette sort CF281A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for HP HP 81A Tonerkassette sort CF281A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.564 kr59 kr (4%)
13. maj 20261.623 kr31 kr (2%)
6. maj 20261.654 kr24 kr (1%)
1. maj 20261.630 kr30 kr (2%)
19. apr. 20261.660 kr28 kr (2%)
25. mar. 20261.688 kr21 kr (1%)
23. mar. 20261.667 kr21 kr (1%)
21. mar. 20261.688 kr20 kr (1%)
20. mar. 20261.668 kr25 kr (1%)
19. mar. 20261.693 kr37 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret