Gå til hovedindhold

HP 70 - Lysegrå, foto-sort - printhoved - for DesignJet HD Pro MFP, T120, Z2100, Z3100, Z3100ps, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5400

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0882780390782
Pris fra 723 krtil 939 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (23% besparelse)

Sammenlign priser på HP 70 - Lysegrå, foto-sort - printhoved - for DesignJet HD Pro MFP, T120, Z2100, Z3100, Z3100ps, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5400 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 723 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 70 Foto Sort & Lys Grå Printhead Original
723 kr
Til butik
HP 70 Foto Sort & Lys Grå Printhead Original billede

Produktinformation

HP 70 Foto Sort & Lys Grå Printhead Original HP Foto Sort & Lys Grå Printhead Nr.70 (C9407A)

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP Designjet Z2100
EAN: 0882780390782
Varenr.: C9407A
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 70 / C9407A
765 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 70 - Lysegrå, foto-sort - printhoved - for DesignJet HD Pro MFP, T120, Z2100, Z3100, Z3100ps, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5400
826 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Printerhoved No.70 Photo Sort & Light Gray - Dj Z2100
-0%931 kr
Før 931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 70 Printhoved fotosort/grå C9407A Modsvarer: N/A
935 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Printhoved Blækprinter Lysegrå Foto-sort
939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 70 - Lysegrå, foto-sort - printhoved - for DesignJet HD Pro MFP, T120, Z2100, Z3100, Z3100ps, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5400 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 70 - Lysegrå, foto-sort - printhoved - for DesignJet HD Pro MFP, T120, Z2100, Z3100, Z3100ps, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5400 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk723 kr723 krKøb
2Proshop DK765 kr804 krKøb
3CS MEGASTORE DK826 kr865 krKøb
4Dustin DK931 kr1.017,25 krKøb
5InkClub DK935 kr935 krKøb
6CompuMail DK939 kr939 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 70 - Lysegrå, foto-sort - printhoved - for DesignJet HD Pro MFP, T120, Z2100, Z3100, Z3100ps, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5400

PriceData har fulgt prisen på HP 70 - Lysegrå, foto-sort - printhoved - for DesignJet HD Pro MFP, T120, Z2100, Z3100, Z3100ps, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5400 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 723 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 931 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 815 kr.

Den nuværende pris på 723 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for HP 70 - Lysegrå, foto-sort - printhoved - for DesignJet HD Pro MFP, T120, Z2100, Z3100, Z3100ps, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5400. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for HP 70 - Lysegrå, foto-sort - printhoved - for DesignJet HD Pro MFP, T120, Z2100, Z3100, Z3100ps, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5400 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026723 kr208 kr (22%)
6. feb. 2026931 kr208 kr (29%)
23. dec. 2025723 kr172 kr (19%)
22. dec. 2025895 kr172 kr (24%)
10. dec. 2025723 kr172 kr (19%)
9. dec. 2025895 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret