Gå til hovedindhold

HP HP 508A Tonerkassette Cyan CF361A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0888793237571
Pris fra 1.856 krtil 3.015,06 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.159,06 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.820 kr 20. mar.

Sammenlign priser på HP HP 508A Tonerkassette Cyan CF361A Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1856 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 508A / CF361A - Cyan Toner
1.856 kr
Til butik
HP 508A / CF361A - Cyan Toner billede

Produktinformation

Cyan, original, LaserJet, tonerpatron (CF361A), for Color LaserJet Enterprise MFP M577; LaserJet Enterprise Flow MFP M577

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CF361A
EAN: 0888793237571
Varenr.: 2480511
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 508A Cyan 5000 sider Toner CF361A
1.938 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 508A / CF361A Cyan toner Original
2.059 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til HP - 508A cyan, 5.000 sider (LaserJet)
-5%2.099 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til HP - 508A cyan, 5.000 sider (LaserJet)
-5%2.119 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Toner CF361A 508A Cyan
-21%2.127 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 508A Cyan 5000 sider Toner CF361A
2.219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Cyan 508a 5k - Cf361a
2.244 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 508A Tonerkassette Cyan CF361A Modsvarer: N/A
2.425 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 508a Toner Cf361a Cyan, 5000 Sider
2.751,69 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner HP 508A cyan
3.015,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 508A Tonerkassette Cyan CF361A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 508A Tonerkassette Cyan CF361A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.856 kr1.856 krKøb
2CompuMail DK1.938 kr1.938 krKøb
3Tonerland.dk2.059 kr2.059 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
6Teknikproffset DK2.127 kr2.186 krKøb
7Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb
8Dustin DK2.244 kr2.330,25 krKøb
9InkClub DK2.425 kr2.425 krKøb
10Hertels Boresko2.751,69 kr2.751,69 krKøb
11RedOffice Konpap3.015,06 kr3.015,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 508A Tonerkassette Cyan CF361A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 508A Tonerkassette Cyan CF361A Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.814 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 1.938 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.847 kr.

Den nuværende pris på 1.856 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for HP HP 508A Tonerkassette Cyan CF361A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for HP HP 508A Tonerkassette Cyan CF361A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 20261.856 kr28 kr (2%)
1. maj 20261.828 kr1 kr (0%)
18. apr. 20261.827 kr29 kr (2%)
10. apr. 20261.856 kr35 kr (2%)
9. apr. 20261.821 kr1 kr (0%)
20. mar. 20261.820 kr35 kr (2%)
13. mar. 20261.855 kr35 kr (2%)
11. mar. 20261.820 kr35 kr (2%)
10. mar. 20261.855 kr6 kr (0%)
21. jan. 20261.861 kr77 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret