Gå til hovedindhold

HP HP 312A Tonerkassette Cyan CF381A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0887111367761
Pris fra 1.320 krtil 2.265 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 945 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.176 kr 18. apr.

Sammenlign priser på HP HP 312A Tonerkassette Cyan CF381A Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1320 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 312A Cyan HP toner CF381A Original
1.320 kr
Til butik
HP 312A Cyan HP toner CF381A Original billede

Produktinformation

HP 312A Cyan HP toner CF381A HP CF381A Cyan HP toner 312A Cyan Laser Toner (No.312A) Oemnr. : CF381AAntalsider: 2700 v. 5% dækning.Farve : Cyan - blåType : Original HP 312A Cyan toner HP 312 LaserJet toner giver dokumenter og marketingmaterialer i prof...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP Color LaserJet Pro MFP M 476 dn
EAN: 0887111367761
Varenr.: CF381A
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 312A / CF381A - Cyan Toner
1.393 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 312A Cyan 2700 sider Toner CF381A
1.419 kr
Til butik
HP 312A Cyan 2700 sider Toner CF381A billede

Produktinformation

Opgrader din printeroplevelse med HP 312A Cyan Toner Cartridge, model CF381A. Dette kvalitetsprodukt er designet til at levere en fremragende ydelse med en kapacitet på op til 2700 sider. Med dens levende cyan farve får dine udskrifter liv, uanset om det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 0887111367761
Varenr.: 37241
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Cyan 312a 2.7k - Cf381a
1.494 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner HP Color LaserJet 312A cyan
1.623 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 312A Tonerkassette Cyan CF381A Modsvarer: N/A
1.665 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 312a Toner Cf381a Cyan, 2700 Sider
1.787,45 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lasertoner HP 312A CF381A, 2.700 sider, Cyan
2.265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 312A Tonerkassette Cyan CF381A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 312A Tonerkassette Cyan CF381A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk1.320 kr1.320 krKøb
2Proshop DK1.393 kr1.393 krKøb
3Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb
4Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb
5RedOffice Konpap1.623 kr1.623 krKøb
6InkClub DK1.665 kr1.665 krKøb
7Hertels Boresko1.787,45 kr1.787,45 krKøb
8CS MEGASTORE DK2.265 kr2.265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 312A Tonerkassette Cyan CF381A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 312A Tonerkassette Cyan CF381A Modsvarer: N/A i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.151 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.198 kr.

Den nuværende pris på 1.320 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for HP HP 312A Tonerkassette Cyan CF381A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for HP HP 312A Tonerkassette Cyan CF381A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.320 kr83 kr (7%)
22. maj 20261.237 kr61 kr (5%)
18. apr. 20261.176 kr27 kr (2%)
16. apr. 20261.203 kr13 kr (1%)
15. apr. 20261.216 kr22 kr (2%)
4. apr. 20261.194 kr22 kr (2%)
3. apr. 20261.216 kr3 kr (0%)
1. apr. 20261.219 kr16 kr (1%)
18. mar. 20261.203 kr9 kr (1%)
7. mar. 20261.194 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret