Gå til hovedindhold

HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0194441428902
Pris fra 2.904 krtil 3.575 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 671 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2904 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 212X / W2121X High Yield Cyan Toner
2.904 kr
Til butik
HP 212X / W2121X High Yield Cyan Toner billede

Produktinformation

Højtydende, cyan, original, LaserJet, tonerpatron (W2121X), for Color LaserJet Enterprise MFP M578; LaserJet Enterprise Flow MFP M578

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: W2121X
EAN: 0194441428902
Varenr.: 2914387
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.212X Cyan toner W2121X Original
3.095 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 212X Cyan 10000 sider Toner W2121X
3.107 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 212X Cyan 10000 sider Toner W2121X
3.389 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Cyan 212x 10k – Clj M578
3.494 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A
3.575 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.904 kr2.904 krKøb
2Tonerland.dk3.095 kr3.095 krKøb
3CompuMail DK3.107 kr3.107 krKøb
4Ultrashop3.389 kr3.389 krKøb
5Dustin DK3.494 kr3.580,25 krKøb
6InkClub DK3.575 kr3.575 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A i 162 dage. Laveste pris i perioden er 2.904 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 3.056 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.958 kr.

Den nuværende pris på 2.904 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20262.904 kr46 kr (2%)
7. maj 20262.950 kr106 kr (3%)
5. maj 20263.056 kr58 kr (2%)
1. maj 20262.998 kr48 kr (2%)
30. apr. 20262.950 kr8 kr (0%)
25. apr. 20262.942 kr8 kr (0%)
9. apr. 20262.950 kr1 kr (0%)
26. mar. 20262.949 kr26 kr (1%)
23. dec. 20252.923 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret