Gå til hovedindhold

HP HP 147A Tonerkassette sort W1470A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0194441304671
Pris fra 1.626 krtil 1.994 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 368 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.601 kr 7. maj

Sammenlign priser på HP HP 147A Tonerkassette sort W1470A Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1626 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 147A / W1470A Black Toner
1.626 kr
Til butik
HP 147A / W1470A Black Toner billede

Produktinformation

Sort, original, LaserJet, tonerpatron (W1470A), for LaserJet Enterprise MFP M635; LaserJet Enterprise Flow MFP M634, MFP M635, MFP M636

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: W1470A
EAN: 0194441304671
Varenr.: 2866611
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lasertoner HP 147A W1470A 10.500 sider Sort
1.701 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 147A Sort 10500 sider Toner W1470A
1.702 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP Sort Lasertoner (No.147A)
1.761 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 147A Tonerkassette sort W1470A Modsvarer: N/A
1.889 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Toner W1470A 147A Sort
-20%1.897 kr
Før 2.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til HP LaserJet 147A sort - 10.500 sider
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til HP LaserJet 147A sort - 10.500 sider
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 147A Sort 10500 sider Toner W1470A
1.939 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Sort 147a 10.5k - Mfp M634/m635/m636
1.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 147A Tonerkassette sort W1470A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 147A Tonerkassette sort W1470A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.626 kr1.626 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.701 kr1.701 krKøb
3CompuMail DK1.702 kr1.702 krKøb
4Tonerland.dk1.761 kr1.761 krKøb
5InkClub DK1.889 kr1.889 krKøb
6Teknikproffset DK1.897 kr1.956 krKøb
7Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
8Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
9Ultrashop1.939 kr1.939 krKøb
10Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 147A Tonerkassette sort W1470A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 147A Tonerkassette sort W1470A Modsvarer: N/A i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.601 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 1.669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.638 kr.

Den nuværende pris på 1.626 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for HP HP 147A Tonerkassette sort W1470A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for HP HP 147A Tonerkassette sort W1470A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.626 kr4 kr (0%)
26. maj 20261.622 kr4 kr (0%)
14. maj 20261.626 kr12 kr (1%)
9. maj 20261.638 kr37 kr (2%)
7. maj 20261.601 kr25 kr (2%)
15. apr. 20261.626 kr35 kr (2%)
14. apr. 20261.661 kr35 kr (2%)
3. apr. 20261.626 kr41 kr (2%)
2. apr. 20261.667 kr29 kr (2%)
29. mar. 20261.638 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret