Gå til hovedindhold

HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886111334995
Pris fra 764 krtil 1.253,71 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 489,71 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 764 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 131A / CF213A Magenta Toner - Lasertoner Magenta
-3%764 kr
Før 784 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP 131A / CF213A Magenta Toner - Lasertoner Magenta billede

Produktinformation

Magenta, original, LaserJet, tonerpatron (CF213A), for LaserJet Pro 200 M251n, 200 M251nw, MFP M276n, MFP M276nw

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CF213A
EAN: 0886111334995
Varenr.: 2371286
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 131A Magenta 1800 sider Toner CF213A
847 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP 131A Tonerkassett 1 styck Original Magenta
-6%870 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP CF213A / 131A Magenta Lasertoner Original
878 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter HP 131A magenta - 1.800 sider
-8%909 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter HP 131A magenta - 1.800 sider
-8%929 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A
935 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner HP 131A magenta toner
998 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 131A Magenta 1800 sider Toner CF213A
1.019 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Magenta 131a 1.8k - Cf213a
-0%1.056 kr
Før 1.056,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 131a Toner Cf213a Magenta, 1800 Sider
1.253,71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK764 kr803 krKøb
2CompuMail DK847 kr847 krKøb
3Teknikproffset DK870 kr929 krKøb
4Tonerland.dk878 kr878 krKøb
5Boligcenter DK909 kr909 krKøb
6Vivas DK929 kr998 krKøb
7InkClub DK935 kr935 krKøb
8RedOffice Konpap998 kr998 krKøb
9Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
10Dustin DK1.056 kr1.142,25 krKøb
11Hertels Boresko1.253,71 kr1.253,71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 764 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 844 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 789 kr.

Den nuværende pris på 764 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026764 kr8 kr (1%)
6. maj 2026772 kr4 kr (1%)
5. maj 2026776 kr4 kr (1%)
4. maj 2026780 kr4 kr (1%)
18. mar. 2026784 kr22 kr (3%)
5. mar. 2026806 kr38 kr (5%)
4. mar. 2026844 kr60 kr (8%)
25. feb. 2026784 kr15 kr (2%)
20. feb. 2026799 kr15 kr (2%)
17. feb. 2026784 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret