Gå til hovedindhold

HP GT52 - Gul - original - blækrefill - for Deskjet GT 58XX Ink Tank 11X, 31X Smart Tank 500, 51X, 530, 6001, 615, 70XX, 73XX, 76XX

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0190780132555
Pris fra 67 krtil 105 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 16. maj

Sammenlign priser på HP GT52 - Gul - original - blækrefill - for Deskjet GT 58XX Ink Tank 11X, 31X Smart Tank 500, 51X, 530, 6001, 615, 70XX, 73XX, 76XX og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP GT52 Gul 8000 sider Blækrefill M0H56AE
67 kr
Til butik
HP GT52 Gul 8000 sider Blækrefill M0H56AE billede

Produktinformation

HP Ink/GT52 Original Bottle YL

Produktspecifikationer

Artikel nr.: M0H56AE
EAN: 0190780132555
Varenr.: 991694271
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP GT52 - Gul - original - blækrefill - for Deskjet GT 58XX Ink Tank 11X, 31X Smart Tank 500, 51X, 530, 6001, 615, 70XX, 73XX, 76XX
67 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP GT52 / M0H56AE - Yellow Ink
67 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blæk til printer - HP GT52 gul 8.000 sider blækrefill
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk M0H56AE GT52 Gul
-17%82 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP GT52 Gul 8000 sider Blækrefill M0H56AE
89 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Ink Yellow Gt52 8k
94 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blæk til printer - HP GT52 gul 8.000 sider blækrefill
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP GT52 Blækpatron Gul M0H56AE Modsvarer: N/A
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP GT52 - Gul - original - blækrefill - for Deskjet GT 58XX Ink Tank 11X, 31X Smart Tank 500, 51X, 530, 6001, 615, 70XX, 73XX, 76XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP GT52 - Gul - original - blækrefill - for Deskjet GT 58XX Ink Tank 11X, 31X Smart Tank 500, 51X, 530, 6001, 615, 70XX, 73XX, 76XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK67 kr67 krKøb
2CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
3Proshop DK67 kr106 krKøb
4Boligcenter DK79 kr79 krKøb
5Teknikproffset DK82 kr131 krKøb
6Ultrashop89 kr89 krKøb
7Dustin DK94 kr180,25 krKøb
8Vivas DK99 kr168 krKøb
9InkClub DK105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP GT52 - Gul - original - blækrefill - for Deskjet GT 58XX Ink Tank 11X, 31X Smart Tank 500, 51X, 530, 6001, 615, 70XX, 73XX, 76XX

PriceData har fulgt prisen på HP GT52 - Gul - original - blækrefill - for Deskjet GT 58XX Ink Tank 11X, 31X Smart Tank 500, 51X, 530, 6001, 615, 70XX, 73XX, 76XX i 119 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for HP GT52 - Gul - original - blækrefill - for Deskjet GT 58XX Ink Tank 11X, 31X Smart Tank 500, 51X, 530, 6001, 615, 70XX, 73XX, 76XX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for HP GT52 - Gul - original - blækrefill - for Deskjet GT 58XX Ink Tank 11X, 31X Smart Tank 500, 51X, 530, 6001, 615, 70XX, 73XX, 76XX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202667 kr4 kr (6%)
16. maj 202663 kr4 kr (6%)
15. apr. 202667 kr1 kr (1%)
9. apr. 202668 kr4 kr (6%)
5. apr. 202672 kr5 kr (7%)
3. apr. 202667 kr5 kr (7%)
31. mar. 202672 kr5 kr (7%)
4. mar. 202667 kr2 kr (3%)
2. mar. 202669 kr1 kr (1%)
27. feb. 202668 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret