Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN

Hewlett-PackardEAN: 0195697467622
Pris fra 10.595 krtil 14.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.524 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.544 kr 26. maj

Sammenlign priser på HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10595 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP IDS i7-11800H for WWAN Fury 15.6 G8 Base NB PC
10.595 kr
Til butik
HP IDS i7-11800H for WWAN Fury 15.6 G8 Base NB PC billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationære computere
Farve: 1
Artikel nr.: 31Z43AV
EAN: 0195697467622
Varenr.: 25445662
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Fury 15 G8 15.6" i7-11800H 64GB 1TB WWAN Touch Nvidia T1200 Windows 11
10.596 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN
-5%14.099 kr
Før 14.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN
-5%14.119 kr
Før 14.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK10.595 kr10.595 krKøb
2CompuMail DK10.596 kr10.596 krKøb
3Boligcenter DK14.099 kr14.099 krKøb
4Vivas DK14.119 kr14.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN i 33 dage. Laveste pris i perioden er 10.544 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 12.367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.156 kr.

Den nuværende pris på 10.595 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for HP ZBook Fury 15 G8 15,6" i7-11800H • 64 GB • 1 TB • 4K Touch • Nvidia T1200 • Windows 11 • WWAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202610.595 kr62 kr (1%)
29. maj 202610.657 kr86 kr (1%)
27. maj 202610.571 kr27 kr (0%)
26. maj 202610.544 kr89 kr (1%)
25. maj 202610.633 kr62 kr (1%)
24. maj 202610.695 kr61 kr (1%)
23. maj 202610.756 kr62 kr (1%)
22. maj 202610.818 kr62 kr (1%)
21. maj 202610.880 kr62 kr (1%)
20. maj 202610.942 kr62 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret