Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå

Hewlett-PackardKufferter og taskerEAN: 0198415072726
Pris fra 77 krtil 136 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå
77 kr
Til butik
HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå billede

Produktinformation

HP Everyday - Bæretaske til notebook - 16.1" - odyssey grå - Smart Buy

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A08KHUT
EAN: 0198415072726
Varenr.: 1002339556
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Everyday 16,1" computertaske - odyssey grå
-55%99 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP Everyday 16,1" computertaske - odyssey grå billede

Produktinformation

HP Everyday - Bæretaske til notebook - 16.1" - odyssey grå - Smart BuyHold laptop og tilbehør beskyttet og organiseret, mens du er på farten hele dagen, med denne slidstærke taske til en 16" laptop. Denne rummelige taske, der er fremstillet ansvarligt ved brug af genanvendte materialer, er en ideel følgesvend, uanset hvor du skal hen.GenereltBærerem: Vognremskulder bære stropperpolstret bærehåndtagBredde: 40.49 cmDybde: 5 cmEgenskaber: KabelgennemløbEkstra rum: Paraplyerdokumenterflaskepenneløkketilbehørslommehurtigadgangslommepolstret rygpanelFarve: Odyssey gråForingsmateriale: 100 % polyesterForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 40.49 cm x 5 cm x 30.5 cm / 512 gHøjde: 30.5 cmKapacitet: 12 literLukketype: LynlåsNotebook-kompatibilitet: 16.1"Notebook-kompatibilitetsdimensioner: 38 cm x 24 cm x 3 cmProduktmateriale: PolyesterEPE skum100 % post-forbruger genbrugt plastik100 % genbrugt papirProdukttype: Bæretaske til notebookVægt: 485 gDiverseFabrikant Sælger Program: HP Smart Buy...

Produktspecifikationer

Kategori: Computertasker
Vægt: 0.51g
EAN: 0198415072726
Varenr.: 2060145
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Everyday - Bæretaske til notebook - 16.1 - odyssey grå - Smart Buy
117 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Everyday 16,1" computertaske - odyssey grå
-50%119 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1 Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå
119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Everyday Laptoptaske 16 tommer 16.1 tommer Polyester Grå
-0%136 kr
Før 136,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK77 kr77 krKøb
2Boligcenter DK99 kr99 krKøb
3CS MEGASTORE DK117 kr156 krKøb
4Vivas DK119 kr188 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Dustin DK136 kr222,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå

PriceData har fulgt prisen på HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % post-forbruger genbrugt plastik 100 % genbrugt papir EPE skum Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202677 kr2 kr (3%)
25. maj 202679 kr3 kr (4%)
19. maj 202682 kr2 kr (2%)
12. maj 202684 kr3 kr (3%)
5. maj 202687 kr2 kr (2%)
29. mar. 202689 kr3 kr (3%)
22. mar. 202692 kr2 kr (2%)
12. mar. 202694 kr41 kr (30%)
10. mar. 2026135 kr3 kr (2%)
9. mar. 2026132 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret