Gå til hovedindhold

T1A HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro

T1AEAN: 5711603088962
Pris fra 2.399 krtil 3.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP EliteBook x360 1040 G6 14 I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
2.399 kr
Til butik
HP EliteBook x360 1040 G6 14 I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteBook x360 1040 G6 Oplev den perfekte kombination af stil og ydeevne med HP EliteBook x360 1040 G6. Denne elegante 14-tommers bærbare computer er udstyret med en kraftfuld Intel Core i5-8365U processor, 8GB RAM og 256GB SSD, der sikrer hurtig adgan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 5711603088962
Varenr.: 132859
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
2.599 kr
Til butik
HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteBook x360 1040 G6 Notebook - Flipdesign - Intel Core i5 - 8365U / op til 4.1 GHz - Win 11 Pro 64-bit - Intel UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD NVMe - 14" IPS berøringsskærm 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 5 - kbd: Nordic - istandsat - T1A

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Artikel nr.: L-X360G6-SCA-T101
EAN: 5711603088962
Varenr.: 1004242987
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP EliteBook x360 1040 G6 14" i5/8GB/256GB - Windows 11 Pro bærbar (RENOVERET)
2.999 kr
Til butik
HP EliteBook x360 1040 G6 14" i5/8GB/256GB - Windows 11 Pro bærbar (RENOVERET) billede

Produktinformation

HP EliteBook x360 1040 G6 Notebook - Flipdesign - Intel Core i5 - 8365U / op til 4.1 GHz - Win 11 Pro 64-bit - Intel UHD Graphics - 8 GB RAM - 256 GB SSD NVMe - 14" IPS berøringsskærm 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 5 - kbd: Nordic - istandsat - T1A...

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare
Vægt: 2.26g
EAN: 5711603088962
Varenr.: 2178213
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP EliteBook x360 1040 G6 14" i5/8GB/256GB - Windows 11 Pro bærbar (RENOVERET)
3.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.399 kr2.399 krKøb
2CompuMail DK2.599 kr2.599 krKøb
3Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
4Vivas DK3.019 kr3.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro i 34 dage. Laveste pris i perioden er 2.399 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.499 kr.

Den nuværende pris på 2.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for HP EliteBook x360 1040 G6 14" I5-8365U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.399 kr200 kr (8%)
1. maj 20262.599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret