Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv

Hewlett-PackardBærbare computereEAN: 0199485585901
Pris fra 10.941 krtil 12.249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.308 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10941 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv
10.941 kr
Til butik
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv billede

Produktinformation

HP EliteBook 840 G11. Produkttype: Laptop, Formfaktor: Muslingeskal. Processorserie: Intel Core Ultra 5, Processormodel: 125U. Skærm diagonal: 35,6 cm (14"), HD-type: WUXGA, Skærmopløsning: 1920 x 1200 pixel. Intern hukommelse: 16 GB, Intern hukommelsestype: DDR5-SDRAM. Samlet lagringskapacitet: 512 GB, Lagermedie: SSD. On-board grafikkort, model: Intel Graphics. Operativsystem installeret: Windows 11 Pro. Produktfarve: Sølv. Vægt: 1,41 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A27BVEA#UUW
EAN: 0199485585901
Varenr.: 1003530710
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 840 G11, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14), 1920 x 1200 pixel, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
11.158 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 1
12.249 kr
Til butik
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 1 billede

Produktinformation

HP EliteBook 840 G11 Ultra Laptop Oplev kraften og ydeevnen i HP EliteBook 840 G11, en ultralet bærbar computer designet til professionelle, der kræver høj præcision og hastighed. Udrustet med en Intel Core Ultra 5 125U processor og 16 GB DDR5-SDRAM, si...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme & Displays
EAN: 0199485585901
Varenr.: 126694

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK10.941 kr10.941 krKøb
2CS MEGASTORE DK11.158 kr11.158 krKøb
3Ultrashop12.249 kr12.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 9.749 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 12.057 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.460 kr.

Den nuværende pris på 10.941 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202610.941 kr61 kr (1%)
28. maj 202611.002 kr1 kr (0%)
26. maj 202611.003 kr62 kr (1%)
25. maj 202611.065 kr62 kr (1%)
24. maj 202611.127 kr61 kr (1%)
23. maj 202611.188 kr62 kr (1%)
22. maj 202611.250 kr1 kr (0%)
21. maj 202611.251 kr61 kr (1%)
20. maj 202611.312 kr62 kr (1%)
19. maj 202611.374 kr62 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret