Gå til hovedindhold

HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB

HPBærbare computereEAN: 0199251427992
Pris fra 18.715 krtil 29.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 11.034 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18.631 kr 10. apr.

Sammenlign priser på HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18715 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB
18.715 kr
Til butik
HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255U, Op til 12 TOPS (NPU), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD3C5ET#UUW
EAN: 0199251427992
Varenr.: 3368971
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP EliteBook 8 G1i 14" WUXGA
24.987,5 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 8 G1i 14 Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb 14 tommer
29.749 kr
Til butik
Hp Elitebook 8 G1i 14 Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb 14 tommer billede

Produktinformation

Kraftfuld 12-kernet Intel Ultra 7 CPU og 32 GB DDR5 klarer opgaver hurtigt 1 TB NVMe SSD lader store projekter åbne og gemme med det samme AI NPU og Windows Studio-effekter forbedrer møder og opkald 14" 16:10 WUXGA IPS-skærm, 300 nits, antirefleks for klart billede Enterprise-sikkerhed med TPM 2.0, smartkortlæser og PIN-kode ved opstart...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD3C5ET#UUW
EAN: 0199251427992
Varenr.: 5020049706

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK18.715 kr18.715 krKøb
2Komplett DK24.987,5 kr24.987,5 krKøb
3Dustin DK29.749 kr29.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB i 137 dage. Laveste pris i perioden er 14.276 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 24.987,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18.958 kr.

Den nuværende pris på 18.715 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 1TB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202618.715 kr6.272,5 kr (25%)
28. maj 202624.987,5 kr2.814,5 kr (13%)
27. maj 202622.173 kr2.582 kr (13%)
6. maj 202619.591 kr1.394 kr (7%)
5. maj 202620.985 kr1.111 kr (6%)
1. maj 202619.874 kr906 kr (5%)
30. apr. 202618.968 kr3 kr (0%)
29. apr. 202618.971 kr61 kr (0%)
28. apr. 202618.910 kr28 kr (0%)
27. apr. 202618.938 kr16 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret