Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen

Hewlett-PackardEqualizereEAN: 0197498575308
Pris fra 5.917 krtil 6.438 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 521 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.880 kr 22. apr.

Sammenlign priser på HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5917 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Elite t655 SFF R2314 32GB IGEL OS
5.917 kr
Til butik
HP Elite t655 SFF R2314 32GB IGEL OS billede

Produktinformation

HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen - tastatur: tysk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5H0W7EA#ABD
EAN: 0197498575308
Varenr.: 1001769001
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen
6.438 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.917 kr5.917 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.438 kr6.438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen

PriceData har fulgt prisen på HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen i 143 dage. Laveste pris i perioden er 4.397 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 5.982 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.555 kr.

Den nuværende pris på 5.917 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for HP Elite t655 - Tynd klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R2314 / op til 3.5 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20265.917 kr1 kr (0%)
13. maj 20265.918 kr64 kr (1%)
4. maj 20265.982 kr100 kr (2%)
1. maj 20265.882 kr2 kr (0%)
22. apr. 20265.880 kr2 kr (0%)
16. apr. 20265.882 kr2 kr (0%)
9. apr. 20265.880 kr2 kr (0%)
28. mar. 20265.882 kr2 kr (0%)
12. mar. 20265.880 kr2 kr (0%)
5. mar. 20265.882 kr1.467 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret