Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk

Pris fra 7.293 krtil 10.711 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.418 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.215 kr 6. maj

Sammenlign priser på HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7293 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP E45c G5 44.5" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz
7.293 kr
Til butik
HP E45c G5 44.5" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz billede

Produktinformation

HP E45c G5 - E-Series - LED-skærm - kurvet - 44.5" - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - 3 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort hoved, sort og sølv (stander)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6N4C1AA#ABB
EAN: 0196786293856
Varenr.: 1000978531
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk
8.013 kr
Til butik
HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev en ny dimension af gaming med HP E45c G5 DQHD Curved Monitor. Denne imponerende 44,5-tommer skærm er designet til at levere en fordybende oplevelse, der kombinerer en ultrabred skærm med fantastisk billedkvalitet og hurtig ydeevne. Med en opløsning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 0196786293856
Varenr.: 49393549410640
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Buet skærm HP E45c G5 44,5" DQHD 165 Hz USB?C
-22%8.299 kr
Før 10.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Buet skærm HP E45c G5 44,5" DQHD 165 Hz USB?C billede

Produktinformation

HP E45c G5 - E-Series - LED-skærm - kurvet - 44.5" - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - 3 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort hoved, sort og sølv (stander)HP E45c G5 DQHD Curved Monitor er særligt udviklet til at give fantastisk fordybelse og ekstra fleksibilitet, så intet forhindrer dig i at yde dit bedste. Den elegante og ultrabrede skærm giver dig komfort og ikke belaster planeten, samtidig med at den er et kraftværk af produktivitet.Vejledning til ergonomisk opsætningFå komfort hele dagen, når du bruger bedste praksisser fra Vejledningen til ergonomisk opsætning.Få en endnu bedre visning med HP Eye EaseFå forbedret visning med ydeevnen fra den behagelige skærm. HP Eye Ease, som er et altid aktivt filter for lavt blåt lys, er med til at gøre det behageligt for dine øjne hele dagen ved at reducere det blå lys uden at påvirke farven – nu endnu bedre med en opdateringshastighed på 165 Hz.OmgivelseslyssensorJuster automatisk skærmens lysstyrke til lyset i dine omgivelser, så det bliver behageligt for dig at se på skærmen.Virtuel dobbeltskærmSkab to virtuelt unikke arbejdsområder, som fungerer som to enkeltstående skærme.Dobbelt QHD-opløsningLad dig opsluge af pixeltætheden fra to QHD-skærme, som giver dig en imponerende opløsning.Ultrabred, ultrameget produktivitetForøg din produktivitet med denne særdeles brede skærm på 44,5" med et billedforhold på 32:9.GenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSync PremiumBacklight-teknologi: Kantbelyst LEDDiagonal størrelse: 44.5"Dimensioner (B x D x H): 108.43 cm x 30.7 cm x 52.18 cm - med standerEgenskaber: Lyssensor for omgivelserHDCPFlicker Free-teknologi3 Sid...

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 22.47g
EAN: 0196786293856
Varenr.: 1814490
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Buet skærm HP E45c G5 44,5" DQHD 165 Hz USB?C
-22%8.319 kr
Før 10.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP E45c G5 44.5 VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz
8.819 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
44.5" HP E45c G5 - 5120x1440 - 165Hz - VA - 100W USB-C
10.494 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp E45c G5 Curved 44.5 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 165hz
-0%10.711 kr
Før 10.711,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.293 kr7.293 krKøb
2Geekd8.013 kr8.013 krKøb
3Boligcenter DK8.299 kr8.299 krKøb
4Vivas DK8.319 kr8.479 krKøb
5Ultrashop8.819 kr8.819 krKøb
6Proshop DK10.494 kr10.494 krKøb
7Dustin DK10.711 kr10.797,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 6.457 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 7.513 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.038 kr.

Den nuværende pris på 7.293 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for HP E45c G5 44.5 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Dockingskærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20267.293 kr40 kr (1%)
29. maj 20267.333 kr180 kr (2%)
24. maj 20267.513 kr102 kr (1%)
22. maj 20267.411 kr78 kr (1%)
14. maj 20267.333 kr180 kr (2%)
10. maj 20267.513 kr142 kr (2%)
9. maj 20267.371 kr156 kr (2%)
6. maj 20267.215 kr116 kr (2%)
30. apr. 20267.331 kr148 kr (2%)
28. apr. 20267.479 kr226 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret