Gå til hovedindhold

HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk

HPComputer – tilbehørEAN: 0195908730255
Pris fra 2.123 krtil 2.899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 776 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.079 kr 23. maj

Sammenlign priser på HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2123 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP E27m G4 Conferencing Monitor 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
2.123 kr
Til butik
HP E27m G4 Conferencing Monitor 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz billede

Produktinformation

HP E27m G4 Conferencing Monitor - E-Series - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sølv (stander), sort hoved

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 40Z29AA#ABB
EAN: 0195908730255
Varenr.: 999913000
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP E27m G4 - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 65W USB-C
2.161 kr
Til butik
27" HP E27m G4 - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 65W USB-C billede

Produktinformation

HP E27m G4 conferencing monitor leverer klar videokonference og effektiv produktivitet med et IPS-panel og fleksibel USB-C-tilslutning. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C with 65W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB hub Særlige funktioner: USB hub; 5.0 MP IR camera; Built-in Ethernet; 99% sRGB; Height/pivot/tilt adjustability Integreret webcam, god farvedækning, ergonomiske justeringer og robust tilslutning gør denne monitor velegnet til problemfri møder og produktive arbejdsstationer.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 40Z29AA#ABB
EAN: 0195908730255
Varenr.: 3029253
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk
2.338 kr
Til butik
HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

HP E27m G4 Conferencing Monitor 27" Quad HD Dockingskærm HP E27m G4 er en alsidig 27" Quad HD-skærm, der er designet til både arbejde og videokonferencer. Med et 5 MP webkamera, indbyggede højttalere og mikrofoner, der er Zoom-certificeret, leve

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 0195908730255
Varenr.: 49264714580304
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" HP E27m G4 konferencemonitor QHD IPS 75 Hz USB-C
-14%2.499 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" HP E27m G4 konferencemonitor QHD IPS 75 Hz USB-C
-14%2.519 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
2.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.123 kr2.123 krKøb
2Proshop DK2.161 kr2.161 krKøb
3Geekd2.338 kr2.338 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.569 krKøb
6Ultrashop2.899 kr2.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk i 152 dage. Laveste pris i perioden er 2.079 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.195 kr.

Den nuværende pris på 2.123 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for HP E27m G4 Conferencing Monitor 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20262.123 kr6 kr (0%)
3. jun. 20262.117 kr50 kr (2%)
2. jun. 20262.167 kr44 kr (2%)
31. maj 20262.123 kr44 kr (2%)
30. maj 20262.167 kr44 kr (2%)
27. maj 20262.123 kr17 kr (1%)
24. maj 20262.106 kr27 kr (1%)
23. maj 20262.079 kr16 kr (1%)
21. maj 20262.095 kr17 kr (1%)
20. maj 20262.112 kr33 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret