Gå til hovedindhold

HP E24t G5 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz

HPComputer – tilbehørEAN: 0196786299810
Pris fra 2.024 krtil 2.686 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 662 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.823 kr 5. mar.

Sammenlign priser på HP E24t G5 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2024 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP E24t G5 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS
2.024 kr
Til butik
24" HP E24t G5 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

HP E24t G5 monitor kombinerer touchbetjening med IPS-farvenøjagtighed til kontorproduktivitet og samarbejdsarbejde. Størrelse: 23.8" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-B hub Særlige funktioner: Touchscreen; 99% sRGB; Højde/pivot/tilt justering; USB-B hub aktivering; 300 cd/m² lysstyrke Responsiv touchbetjening, ergonomiske justeringer og bred farvedækning forenkler samarbejde og gør visuelle opgaver lettere at håndtere i løbet af arbejdsdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 6N6E6AA#ABB
EAN: 0196786299810
Varenr.: 3144670
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP E24t G5 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz
2.458 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 23,8" HP E24t G5 FHD touchskærm
2.599 kr
Til butik
Skærm 23,8" HP E24t G5 FHD touchskærm billede

Produktinformation

Fordele ved Full HD touchskærm til kontor og hjemmearbejdeHP E24t G5 er en 23,8" Full HD touchskærm designet til produktivitet og komfort i hverdagen. IPS-panelet leverer brede betragtningsvinkler på 178° og en mat, anti-refleks overflade, så indhold står klart i mødelokalet såvel som ved skrivebordet. Med op til 75 Hz opdateringshastighed og 5 ms svartid får du et flydende billede til alt fra regneark til let multimedie.Komfort og tilslutninger der gør arbejdet lettereSkærmen er udviklet til virksomhedsmiljøer med højdejustering, vip, drej og pivot, så du kan arbejde ergonomisk korrekt hele dagen. Den indbyggede USB-hub (4× USB-A) gør det nemt at tilslutte tastatur, mus og tilbehør, mens HDMI og DisplayPort sikrer fleksibel forbindelse til din pc. Low Blue Light og flimmerfri teknologi hjælper med at reducere øjentræthed på lange arbejdsdage.Skærmstørrelse: 60,5 cm (23,8")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9), Full HDPanel: IPS, mat/anti-refleksTouch: JaLysstyrke: 300 cd/m²Kontrast: 1.000:1 (typ.), 8.000.000:1 (dynamisk)Farver: 16,7 mio.; 8-bit; sRGB dækning: 99 %Opdateringshastighed: op til 75 Hz; svartid: 5 ms (GTG)Betragtningsvinkler: 178°/178°Tilslutninger: 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2, USB-hub 3.2 Gen 1 (4× USB-A)Ergonomi: Højdejustering (op til 15 cm), vip -5° til 23°, drej -45° til 45°, pivot -90° til 90°, VESA 100 × 100 mmStrøm: Typisk forbrug 25 W; stand-by 0,5 W; intern strømforsyningMål med fod: H 50,7 × B 53,94 × D 21,1 cm; vægt 5,77 kgMål uden fod: H 32,26 × B 53,94 × D 4,7 cm; vægt 3,75 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skærme
Vægt: 7.7g
EAN: 0196786299810
Varenr.: 1928336
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 23,8" HP E24t G5 FHD touchskærm
2.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP E24t G5 23.8 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz
2.679 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp E24t G5 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 75hz
-0%2.686 kr
Før 2.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E24t G5 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E24t G5 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.024 kr2.024 krKøb
2CompuMail DK2.458 kr2.458 krKøb
3Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
4Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb
5Ultrashop2.679 kr2.679 krKøb
6Dustin DK2.686 kr2.772,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP E24t G5 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz

PriceData har fulgt prisen på HP E24t G5 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.725 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 2.267 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.929 kr.

Den nuværende pris på 2.024 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for HP E24t G5 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for HP E24t G5 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.024 kr49 kr (2%)
30. maj 20261.975 kr49 kr (2%)
16. maj 20262.024 kr44 kr (2%)
15. maj 20261.980 kr44 kr (2%)
13. maj 20262.024 kr44 kr (2%)
12. maj 20261.980 kr56 kr (3%)
10. maj 20262.036 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.037 kr62 kr (3%)
6. maj 20261.975 kr62 kr (3%)
30. apr. 20262.037 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret