Gå til hovedindhold

HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk

HPComputerskærmeEAN: 0195908730736
Pris fra 1.847 krtil 2.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 772 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.731 kr 23. mar.

Sammenlign priser på HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1847 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP E24m G4 Conferencing 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
1.847 kr
Til butik
HP E24m G4 Conferencing 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz billede

Produktinformation

HP E24m G4 Conferencing - E-Series - LED-skærm - 23.8" (24" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sølv (stander), sort hoved

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 40Z32AA#ABB
EAN: 0195908730736
Varenr.: 999913001
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E24m G4 Conferencing - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS - 65W USB-C
1.847 kr
Til butik
HP E24m G4 Conferencing - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS - 65W USB-C billede

Produktinformation

HP E24m G4 Conferencing leverer skarp, farvenøjagtig konference- og produktivitetsoplevelse med IPS-panel, integreret 5.0 megapixel IR-camera og alsidig USB-C-forbindelse. Størrelse: 23.8" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, DisplayPort, USB-C with 65W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB hub Særlige funktioner: USB hub; 5.0 megapixel IR-camera; Built-in Ethernet; 99% sRGB; Height, pivot, swivel and tilt adjustments Integreret kamera, fleksible ergonomiske indstillinger og bred forbindelse gør hybride møder og effektiv multitasking nemmere for kontor- og fjernteams.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 40Z32AA#ABB
EAN: 0195908730736
Varenr.: 3029254
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk
2.076 kr
Til butik
HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

HP E24m G4 Conferencing Monitor 23.8" Full HD Dockingskærm HP E24m G4 er en alsidig og Zoom-certificeret 23.8" Full HD-skærm med indbygget 5 MP webkamera, højttalere og mikrofoner, der er ideel til videokonferencer og hybridarbejde. Denne skærm

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 0195908730736
Varenr.: 49264714482000
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm HP E24m G4 Conferencing 23,8" IPS Full HD 75 Hz USB-C
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm HP E24m G4 Conferencing 23,8" IPS Full HD 75 Hz USB-C
2.219 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP E24m G4 FHD USB-C-konference-skærm 23,8" LED IPS-bredskærm
2.530 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP E24m G4 Conferencing 23.8 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
2.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.847 kr1.847 krKøb
2Proshop DK1.847 kr1.847 krKøb
3Geekd2.076 kr2.076 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
6Teknikproffset DK2.530 kr2.609 krKøb
7Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.725 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 1.888 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.795 kr.

Den nuværende pris på 1.847 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for HP E24m G4 Conferencing 23.8 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.847 kr9 kr (0%)
31. maj 20261.856 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.855 kr6 kr (0%)
26. maj 20261.849 kr11 kr (1%)
25. maj 20261.838 kr8 kr (0%)
24. maj 20261.846 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.849 kr14 kr (1%)
22. maj 20261.863 kr13 kr (1%)
21. maj 20261.876 kr12 kr (1%)
18. maj 20261.864 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret