Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0195697019432
Pris fra 2.432 krtil 3.219 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 787 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.814,25 kr 13. apr.

Sammenlign priser på HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2432 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz
2.432 kr
Til butik
HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

HP E24i G4 - E-Series - LED-skærm - 24" - 1920 x 1200 WUXGA @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9VJ40AA#ABB
EAN: 0195697019432
Varenr.: 997123112
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP E24i G4 - 1920x1200 - 60Hz - IPS
2.779 kr
Til butik
24" HP E24i G4 - 1920x1200 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

HP E24i G4 monitor tilbyder komfortabel kontorproduktivitet med et IPS-panel, ergonomiske justeringer og USB 3.2-hub for nem tilslutning. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1200 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilkobling: HDMI, VGA, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: USB 3.2 Gen 1 hub; Ergonomisk stand (højde, pivot, drejbar, tilt); Anti-glare belægning Ergonomiske justeringer og præcis IPS-farvegengivelse gør lange arbejdsdage lettere med fleksibel tilslutning til forskellige kontoropsætninger.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9VJ40A3#ABB
EAN: 0195697019432
Varenr.: 2926337
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP E24i G4 24 IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz
3.219 kr
Til butik
HP E24i G4 24 IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

HP E24i G4 24" Skærm Oplev en imponerende billedkvalitet med HP E24i G4 24" skærmen, der leverer en fantastisk opløsning på 1920 x 1200 (WUXGA). Denne alsidige skærm er ideel til både professionelle og hjemmearbejdsmiljøer, hvor detaljerne tæller. Den u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 0195697019432
Varenr.: 40818

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.432 kr2.432 krKøb
2Proshop DK2.779 kr2.779 krKøb
3Ultrashop3.219 kr3.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz

PriceData har fulgt prisen på HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.814,25 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 2.549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.351 kr.

Den nuværende pris på 2.432 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for HP E24i G4 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.432 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.430 kr2 kr (0%)
28. maj 20262.432 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.433 kr17 kr (1%)
14. maj 20262.450 kr15 kr (1%)
8. maj 20262.435 kr6 kr (0%)
1. maj 20262.429 kr21 kr (1%)
30. apr. 20262.450 kr58 kr (2%)
27. apr. 20262.392 kr11 kr (0%)
26. apr. 20262.403 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret