Gå til hovedindhold

HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander)

HPComputer – tilbehørEAN: 0196786298073
Pris fra 934 krtil 1.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 565 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 934 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP E22 G5 21.5" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz
934 kr
Til butik
HP E22 G5 21.5" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz billede

Produktinformation

HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6N4E8AA#ABB
EAN: 0196786298073
Varenr.: 1000978114
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
21" HP E22 G5 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS
983 kr
Til butik
21" HP E22 G5 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

HP E22 G5 monitor kombinerer effektiv produktivitet med et IPS-panel for klart billede og kontorvenlige ergonomiske justeringsmuligheder. Størrelse: 21.5" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Anslutninger: HDMI, DisplayPort, USB Særlige funktioner: USB-B hub-aktivering; 99% sRGB; Anti-refleks belægning 3H Jævn farvegengivelse og fleksible justeringsmuligheder gør den praktisk til dagligt kontorarbejde og længerevarende brug.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 6N4E8AA#ABB
EAN: 0196786298073
Varenr.: 3145408
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander)
1.049 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP E22 G5 21.5 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz
1.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 22" HP E-Series E22 G5 FHD
-21%1.349 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 22" HP E-Series E22 G5 FHD
-20%1.369 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp E22 G5 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 75hz
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK934 kr934 krKøb
2Proshop DK983 kr1.022 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.049 kr1.049 krKøb
4Ultrashop1.199 kr1.199 krKøb
5Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
6Vivas DK1.369 kr1.538 krKøb
7Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander)

PriceData har fulgt prisen på HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander) i 167 dage. Laveste pris i perioden er 932 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.057 kr.

Den nuværende pris på 934 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for HP E22 G5 - E-Series - LED-skærm - 21.5 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026934 kr19 kr (2%)
26. maj 2026953 kr93 kr (9%)
22. maj 20261.046 kr4 kr (0%)
21. maj 20261.042 kr12 kr (1%)
20. maj 20261.054 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.051 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.060 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.069 kr17 kr (2%)
14. maj 20261.086 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.087 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret