Gå til hovedindhold

HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi

HPIsenkramEAN: 0198701026570
Pris fra 4.499 krtil 6.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.320 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Storformatprinter - DesignJet T230 - 2025 Edition - 24" - Color Inkjet - LAN & Wi‑Fi - 4-farvet
-25%4.499 kr
Før 5.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP Storformatprinter - DesignJet T230 - 2025 Edition - 24" - Color Inkjet - LAN & Wi‑Fi - 4-farvet billede

Produktinformation

Storformatprinter til A1 og rullemedier med 24" printbredde, farve termisk inkjet, 2400 x 1200 dpi samt Gigabit LAN og Wi‑Fi. Den DesignJet T230 - 2025 Edition kombinerer kompakt design med nem mobil- og netværksudskrivning og leverer hurtige A1-udskrifter til studier og kontorer. Udskrivningshastighed: op til 0,58 min/side - A1 (594 x 841 mm) Maks. opløsning: 2400 x 1200 dpi Tilslutning: Gigabit LAN, USB 2.0, Wi‑Fi, AirPrint Medier: understøtter A1/ANSI D og ruller op til 610 mm Blæksystem: 4-farvet (cyan, magenta, gul, pigment sort) Miljøstandard: EPEAT Gold Kompakt design og mobile funktioner gør den velegnet til arkitekter og kreative teams, der har brug for højopløselige A1-farveudskrifter fra skrivebord og mobile enheder.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Storformatprinter
Artikel nr.: 5HB07D#B19
EAN: 0198701026570
Varenr.: 3328837
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Designjet T230 24 tommer (61cm)
-21%4.749 kr
Før 5.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Designjet T230 24 tommer (61cm) billede

Produktinformation

2400 x 1200 dpi termisk blæk, giver skarpe linjer og levende farver på plakater Udskriver på ruller og enkeltark op til 610 mm, ideel til CAD-udskrifter og skilte Et enkelt CMYK-printhoved med 4 blækpatroner sikrer ensartede farver Wi‑Fi, Wi‑Fi Direct, Ethernet og USB gør mobiludskrivning nemt 512 MB hukommelse hjælper med at håndtere komplekse filer og delte opgaver på netværket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Storformatprintere
Artikel nr.: 5HB07D#B19
EAN: 0198701026570
Varenr.: 5020031331
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP DesignJet T230 Blækprinter
5.015 kr
Til butik
HP DesignJet T230 Blækprinter billede

Produktinformation

HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24" stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5HB07D#B19
EAN: 0198701026570
Varenr.: 1002558151
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi
5.908 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP DesignJet T230 24" plotterprinter - 2025-udgave
-9%6.799 kr
Før 7.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP DesignJet T230 24" plotterprinter - 2025-udgave
-9%6.819 kr
Før 7.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.499 kr4.499 krKøb
2Dustin DK4.749 kr5.247,75 krKøb
3CompuMail DK5.015 kr5.015 krKøb
4CS MEGASTORE DK5.908 kr6.107 krKøb
5Boligcenter DK6.799 kr6.799 krKøb
6Vivas DK6.819 kr6.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi

PriceData har fulgt prisen på HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.499 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 5.609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.453 kr.

Den nuværende pris på 4.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for HP DesignJet T230 - 2025 Edition - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.58 min./side (mono) / op til 0.58 min./side (farve) - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.499 kr250 kr (5%)
21. apr. 20264.749 kr50 kr (1%)
11. apr. 20264.699 kr50 kr (1%)
22. mar. 20264.749 kr730 kr (13%)
21. mar. 20265.479 kr23 kr (0%)
20. mar. 20265.502 kr10 kr (0%)
15. mar. 20265.492 kr13 kr (0%)
13. mar. 20265.505 kr13 kr (0%)
12. mar. 20265.518 kr22 kr (0%)
9. mar. 20265.540 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret