Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX

Hewlett-PackardTonereEAN: 0191628528455
Pris fra 1.182 krtil 1.272 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.167 kr 24. apr.

Sammenlign priser på HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1182 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung CLT-M808S Magenta 20000 sider Toner SS642A
1.182 kr
Til butik
Samsung CLT-M808S Magenta 20000 sider Toner SS642A billede

Produktinformation

HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SS642A
EAN: 0191628528455
Varenr.: 992949219
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Samsung CLT-M808S/ELS Magenta Lasertoner Original
1.252 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX
1.272 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.182 kr1.182 krKøb
2Tonerland.dk1.252 kr1.252 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.272 kr1.272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX

PriceData har fulgt prisen på HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.167 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 1.252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.203 kr.

Den nuværende pris på 1.182 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for HP CLT-M808S - Magenta - original - tonerpatron (SS642A) - for MultiXpress SL-X400LX, SL-X401LX, SL-X4220RX, SL-X4250LX, SL-X4300LX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.182 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.183 kr16 kr (1%)
24. apr. 20261.167 kr85 kr (7%)
1. apr. 20261.252 kr60 kr (5%)
28. mar. 20261.192 kr2 kr (0%)
5. mar. 20261.190 kr3 kr (0%)
5. feb. 20261.187 kr3 kr (0%)
24. jan. 20261.190 kr62 kr (5%)
24. dec. 20251.252 kr62 kr (5%)
14. dec. 20251.190 kr62 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret