Gå til hovedindhold

Hp Blæk Sort 953 1k - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0725184104060
Pris fra 281 krtil 501,59 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 220,59 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 280 kr 6. maj

Sammenlign priser på Hp Blæk Sort 953 1k - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 281 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 953 / L0S58AE Black Ink
281 kr
Til butik
HP 953 / L0S58AE Black Ink billede

Produktinformation

20 ml, sort, original, blister, blækpatron, for Officejet Pro 77XX, 82XX, 87XX

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: L0S58AE
EAN: 0725184104060
Varenr.: 2545874
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 953 Sort Original Printerpatron
284 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 953 Sort 900 sider Blæk L0S58AE
298 kr
Til butik
HP 953 Sort 900 sider Blæk L0S58AE billede

Produktinformation

HP Original 953-blækpatron, sort. Patron kapacitet: Standard, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Sort blæk volumen: 20 ml, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 900 Sider

Produktspecifikationer

Artikel nr.: L0S58AE
EAN: 0725184104060
Varenr.: 990333868
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 953 Blækpatron sort L0S58AE Modsvarer: N/A
335 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk L0S58AE 953 Sort
-21%338 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 953 sort - 900 sider
-3%339 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 953 sort - 900 sider
-3%359 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 953 Sort 900 sider Blæk L0S58AE
379 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Sort 953 1k - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP 953 Ink Cartridge Black
501,59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Blæk Sort 953 1k - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Blæk Sort 953 1k - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK281 kr320 krKøb
2Tonerland.dk284 kr284 krKøb
3CompuMail DK298 kr298 krKøb
4InkClub DK335 kr335 krKøb
5Teknikproffset DK338 kr387 krKøb
6Boligcenter DK339 kr339 krKøb
7Vivas DK359 kr428 krKøb
8Ultrashop379 kr379 krKøb
9Dustin DK431 kr517,25 krKøb
10RedOffice Konpap501,59 kr501,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp Blæk Sort 953 1k - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740

PriceData har fulgt prisen på Hp Blæk Sort 953 1k - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 280 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 282 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 281 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Hp Blæk Sort 953 1k - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Hp Blæk Sort 953 1k - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026281 kr1 kr (0%)
6. maj 2026280 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026281 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026282 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026281 kr1 kr (0%)
4. mar. 2026282 kr2 kr (1%)
2. mar. 2026280 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026281 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026280 kr1 kr (0%)
3. jan. 2026281 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret