Gå til hovedindhold

HP - Kompatibel HP 953XL magenta blækpatron 26ml - Kompatibel - F6U17AE

HP - KompatibelHP Officejet prEAN: 6950840625328
Pris fra 74 krtil 129 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 953XL magenta blækpatron 26ml - Kompatibel - F6U17AE og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Din printer
TrustScore 4.5 ud af 54,3
HP 953XL magenta blækpatron Kompatibel F6U17AE - 26ml
74 kr
Til butik
HP 953XL magenta blækpatron Kompatibel F6U17AE - 26ml billede

Produktinformation

HP 953XL magenta blækpatron Kompatibel F6U17AE - 26ml passer til: HP Officejet Pro 7720 | HP Officejet Pro 7730 | HP Officejet pro 7740 | HP Officejet pro 8210 | HP Officejet pro 8218 | HP Officejet Pro 8700 | HP Officejet pro 8710 | HP Officejet pro 8715...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 6950840625328
Varenr.: F6U17AE
Gå til Offi
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 953XL magenta blækpatron 26ml - Kompatibel - F6U17AE
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 953XL magenta blækpatron 26ml - Kompatibel - F6U17AE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 953XL magenta blækpatron 26ml - Kompatibel - F6U17AE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Din printer74 kr74 krKøb
2Offi129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 953XL magenta blækpatron 26ml - Kompatibel - F6U17AE

PriceData har fulgt prisen på HP 953XL magenta blækpatron 26ml - Kompatibel - F6U17AE i 70 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for HP 953XL magenta blækpatron 26ml - Kompatibel - F6U17AE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for HP 953XL magenta blækpatron 26ml - Kompatibel - F6U17AE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202674 kr13 kr (15%)
3. maj 202687 kr42 kr (33%)
2. maj 2026129 kr42 kr (48%)
23. apr. 202687 kr9 kr (12%)
31. mar. 202678 kr1 kr (1%)
26. mar. 202679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret